Bodrum Feribot İşl. Feribot Bileti

-
03.02.2023

Bodrum Feribot İşl. Yunan Adaları Feribot Bilet Fiyatları

Bodrum - Kalimnos Bilet Fiyatları

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 413 TL 516,25 TL 722,75 TL
Çocuk 206,5 TL 258,13 TL 361,38 TL
Bebek (0-2) 103,25 TL 103,25 TL 206,5 TL

Bodrum - Leros Bilet Fiyatları

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 660,8 TL 722,75 TL 1.239 TL
Çocuk 330,4 TL 361,38 TL 619,5 TL
Bebek (0-2) 103,25 TL 103,25 TL 206,5 TL

Bodrum Feribot İşl. Feribot Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bodrum Feribot İşl. feribot firması Bodrum iskelelerine gitmektedir.
Bodrum Feribot İşl. feribot biletini, feribot menüsünden bilet alırken seçebilirsiniz.
Genellikle tüm feribotlarda kantin hizmeti verilmektedir.
Bodrum Feribot İşl. feribot biletinizi iptal etmek ya da değiştirmek isterseniz, müşteri hizmetlerimizden ya da online olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Bodrum Feribot İşletmeleri Hakkında

Bodrum Feribot İşletmeciliği, tam donanımlı filosu ile uluslararası yolcu taşımacılığı kuralarına uygun olarak seyahat hizmeti vermektedir. 1990 yılında kurulan işletme, Kos, Leros ve Kalimnos başta olmak üzere Yunan Adaları ile birlikte Datça’ya da yolcu taşımaktadır. Toplamda 12 feribot ve gemiden oluşan filo ile Bodrum Feribot İşletmeleri, hem yolcu hem de araçların deniz taşımacılığını sağlar. Araçları ile yolculuk etmek isteyen müşteriler, uygun feribot saatlerini kontrol etmelidirler. Hareket saatinden yarım saat önce yolcular limanda hazır olmalıdır. Biletlerinde değişiklik yapmak isteyen yolcular hareket saatinden 12 saat önce diledikleri değişikliği gerçekleştirebilirler. 0-6 yaş aralığı için bazı seferler ücretsizdir. Ayrıntılı bilgiler Bodrum Feribot İşletmeleri internet sitesinden temin edilebilir. 


Feribot Sefer Rotaları

Bodrum Feribot İşletmeleri, Yunan Adaları’na düzenledikleri seferler ile müşterilerine Ege kıyılarının tadını çıkarma imkanı tanır. İşletmenin yaptığı seferler Bodrum ve Turgutreis ile Kos, Rodos, Kalimnos, Samos, Meis ve Leros Yunan Adaları arasında düzenlenir. Ayrıca Bodrum Feribot İşletmeleri rahat, ekonomik ve kısa süreli deniz yolculuğunu tercih eden yolcular için her gün araç ve yolcu feribotuyla Bodrum – Datça arasında seferler düzenler. Yunan Adaları arasında feribot ile seyahat etmek isteyen yolcular, Bodrum Feribot İşletmeleri internet sayfasındaki önerilen online bilet satışı sitelerini kullanabilir.


Kos Adası Turları

Ege’nin incilerinden Kos Adası, Antik Roma’ya dayanan tarihi ile pek çok arkeolojik zenginliğe sahiptir. Osmanlılara da ev sahipliği yapan adada Defterdar Camii, Arkeoloji Müzesi ve Belediye Pazarı sayesinde misafirler, tarihte kısa bir yolculuğa çıkar. Bodrum Feribot İşletmeleri ile Kos Adası, kapsamlı şekilde gezilebilir. Adanın doğusunda yapılan bisiklet turları, engin maviliklere karşı temiz havada vakit geçirme imkânı yaratır.


Yunanistan Vize İşlemleri

Avrupa Birliği ülkelerinden biri olan Yunanistan turistlerden Schengen vizesi talep etmektedir. Yeşil Pasaport, Gri Pasaport, Diplomatik Pasaport, Schengen vizesi ya da Avrupa Birliği ülkelerinde oturum izni olmayan yolcular, vize almak zorundadırlar. Bodrum Feribot İşletmeleri, yolcularına daha rahat ve kolay seyahat edebilmeleri adına Yunanistan vize işlemlerini üstlenir. Yolcular, seyahatlerinden en az 4 gün önce gerekli evrakları işletmeye ulaştırmalıdırlar. Vize başvuruları 10:00 ila 17:00 saatleri arasında kabul edilir. Yunanistan vizesi için gerekli belgeler bodrumferryboat.com/tr/visa.asp sitesinden öğrenilebilir.


Araç İle Feribot Yolculuğu

Kendi araçları ile seyahat etmek isteyen yolcuların biletlerini birkaç gün önceden almalarında yarar vardır. Araç tiplerine göre sefer fiyatları 85 TL ile 445 TL arasında değişmektedir. Aracı kullananlar fiyata dahil değildir ve araçtaki yolculardan kişi başı 30 TL alınır. Şoför ile birlikte arabalarda yolculuk edebilecek kişi sayısı en fazla 5 olabilir. Motosikletler için sürücü haricindeki yolcular normal tarifeden ödeme yapar.


Açık Bilet Uygulaması

Açık bilet, satın alındıktan itibaren 1 sene boyunca Bodrum Feribot İşletmeleri kapsamında geçerliliği olan biletlere verilen isimdir. Hareket saatinden 12 saat öncesine kadar yolcular, biletlerini açık bilete çevirebilirler. Bu sayede bilet, üzerinde ismi yazan yolcu için başka bir tarihte kullanılabilir hale gelir. İndirimli biletler, açık biletlere çevrilemez.


Bodrum Feribot İşletmeleri İletişim Bilgileri

Bodrum Feribot İşletmeleri, Bodrum başta olmak üzere Datça, Turgutreis ve Kos Adası’nda da ofislere sahiptir. Müşteriler, işletmenin telefon numaraları ve email adresi üzerinden iletişime geçebilirler. Aynı zamanda çalışanlar, ofislerde her daim müşterilere yardımcı olmaktadır. 
Telefon Numaraları: 90 (252) 316 0882 / 90 (850) 259 3949
Dahili No: 11-12-13
Faks: 0 (252) 313 020
Email adresi: info@bodrumferibot.com
Merkez Ofis Adresi: Çarşı Mahallesi Barış Meydanı No:30 Bodrum / MUĞLA

Bodrum Feribot İşl. Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok

Bodrum Feribot İşl. İletişim

Telefon: 0252 316 08 82
E-Posta: info@bodrumferibot.com
Website:

Bodrum Feribot İşl. Firmasının Gittiği Rotalar

Bodrum - Kalimnos
Bodrum - Leros