Zonguldak Muş Uçak Bileti

Zonguldak - Muş Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Muş Yerel Saat 19:07
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 870 KM

Zonguldak - Muş Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Zonguldak - Muş Uçak Biletleri

Zonguldak - Muş Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Zonguldak - Muş Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

Zonguldak - Muş Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Zonguldak - Muş arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Zonguldak - Muş arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 870 KM kadardır.
Zonguldak ve Muş arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Zonguldak - Muş arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Turkish Airlines firmalarıdır.
Zonguldak - Muş arasında Muş, Zonguldak havalimanları kullanılmaktadır.

Zonguldak Hakkında

Batı Karadeniz’de bulunan ve Türkiye’nin diğer Karadeniz ülkeleriyle deniz ticaretinin kapısı konumunda olan bir liman kentidir. Ayrıca Türkiye’nin en zengin taşkömürü madenlerini bulunur..  Zonguldak doğal güzellikleri açısından oldukça geniş bir yelpazesi olan zonguldak aynı zamanda tarihi ve turistik yerler açısından da oldukça zengindir. Karadeniz iklimi hakim olmasından kaynaklı her mevsim yağışlı olan Zonguldak sıcaklık olarak daha ılımandır bu yüzden her mevsim gezilebilir. Yalnızca yanınıza yağmurluk almayı unutmayın. Bu güzel yerleri gezmek için Zonguldak uçak bileti alıp birkaç günlük kafa dinlemek için harika bir tatil yeridir.

Zonguldak’ta Gezilecek Yerler

 • Gökgöl Mağarası: Zonguldak’a gidilince görülmesi gereken ilk yerlerden biri olan Gökgöl mağarası, sarkıt ve dikitlerle çevrili mağarada , 850 metrelik ışıklarla renklendirilmiş yürüyüş yolu bulunmaktadır.
 • Filyos Antik Kenti: Şehir merkezinden 30 km uzaklıkta bulunan antik kent Karadeniz bölgesinde bulunmuş ilk antik kent olma özelliği taşır. Ege bölgesindeki Efes Antik Kenti’ni anlatan Filyos Antik Kenti tarih boyunca birçok kez yıkılıp yeniden inşa edilmiştir.
 • Filyos Kales: Çaycuma ilçesinin Filyos Mahallesinde yer alan kale Filyos Antik Kenti içerisinde yer alıp günümüze çok az hasarla ulaşmıştır. Kalenin üst katında harika bir seyir manzarasına şahit olabilirsiniz.
 • Filyos Plajı: Filyos Antik Kenti ile ünlü olan bölgede bulunan plaj incecik, altın renkli kumları ile Zonguldak’taki en iyi plajlardan biridir. Temizliği ile ön plana çıkan plaj genel olarak sığ bir denize sahiptir. Şezlong ve şemsiye kiralanmaktadır.
 • Kapuz Plajı: Sığ, temiz ve şehir merkezine yakın olması sebebiyle en kalabalık plajlardan birisidir. Denizi mavi bayraklı bir plajdır.
 • Halil Paşa Konağı: Zonguldak’taki en önemli tarihi yapılarından biridir. Şehir merkezinde yer almaktadır. 3 kattan oluşan binada birçok arkeolojik eser ve tarihi yapıları içermektedir.

Yukarıdakiler Zonguldak’ta öne çıkan gezilecek yerler olmakla birlikte Cehennemağzı mağaraları, Sofular mağaraları, Çayır Köyü Su Mağarası ve masmavi, sakin plajları görülmesi gereken doğal güzellerindendir. Yemyeşil ormanları, masmavi denizi ve tarihi yapıları ile eşsiz bir güzellikte olan Zonguldak’ta çok kalabalık olmamasıyla sizi yormayacak bir tatile en uygun Zonguldak bilet fiyatları ile sayfamızdan hızlıca erişebilirsiniz.
 

Zonguldak Uçak Bileti

 Batı Karadeniz’in bu eşsiz güzelliklere sahip kentine sorunsuz bir gidiş için Zonguldak uçak seferleri içinden bütçenize uygun olan uçuşla seyahat edebilirsiniz. Önceliği müşteri memnuniyeti, konforu ve güvenliği olan bilet.com ile en ucuz şekilde siz de Zonguldak’a gidip sakin bir tatil yapabilirsiniz.

Zonguldak, Karadeniz Bölgesi'nde yer almaktadır. Zonguldak ilinin yaklaşık 220.000 nüfusludur.  Gemi ticareti yapılan limanı bulunmaktadır. Bölge de kömür madenleri vardır. Kent nüfusunun çoğu madenlerde çalışmaktadır. Karadeniz ikliminin etkilidir. Yıl boyu yoğun yağmur yağışı görülmektedir. Bir liman şehri olması nedeniyle tarih de pek çok devlete ev sahipliği yapmıştır. Yerleşim alanı olarak kullanılması milattan önceye dayanmaktadır. Hititler, Roma İmparatorluğu, Pontus Devleti, Osmanlı gibi devletlere bağlı olmuştur.

Çok sayıda tarihi esere ve doğa güzelliklerine sahiptir. Bazılarını saymak gerekirse Halil Paşa Konağı, Köprülü Cami, Cehennem Ağzı Mağaraları, Cumayanı mağarası, Çayır Köyü Su Mağarası ve Gökgöl Mağarası’nı saymak yerinde olacaktır. Kızılcapınar Baraj Gölü, Ulutan Baraj Gölü gibi birçok baraj gölleri bulunmaktadır. Alaplı, Devrek, Gökçebey, Karadeniz Ereğli, Çaycuma ve Zonguldak il merkezi dahil olmak üzere 6 ilçesi var. Karayolu, demir yolu ve hava yolu ile ulaşım sağlana bilinmektedir. Zonguldak’ta sunulan Karadeniz özgü en güzel örneklerinden bazılarını saymak gerekirse;  Mancar sarması, malay, bayram tiridi, Pumpum ve tıntış çorbası, un çorbası.

Muş Hava Durumu

 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  -2°C
 • kar yağışlı
  Sal
  kar yağışlı
  -1°C
 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  -4°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  -3°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -10°C

Haritada Muş