Taipei Taitung Uçak Bileti

Taipei - Taitung Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Taitung Yerel Saat 16:47
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 250 KM

Taipei - Taitung Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Taipei - Taitung Uçak Biletleri

Taipei - Taitung Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Taipei - Taitung Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Taipei Hakkinda

Taipei, ülkenin en kalabalık şehirlerinden biri olmakta ve Tayvan’ın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Kültürel, siyasi ve ticaret alanlarında önemli bir merkez olan şehir, ilk olarak Çinliler tarafından seçilse de daha sonra Japon sömürgesi olmuştur. Ülkenin en canlı şehirleri arasında yer almakta ve oldukça sıcak bir iklime sahip olmaktadır. Kozmopolitik bir yapıya sahip olan şehir dünya üzerinde çok fazla bilinmemektedir. Şehrin genel olarak mimarisine bakıldığında mistik bir hava bulunmakta ve etkileyici tapınakları ile turistlerin bir hayli ilgisini çekmektedir. Gökdelenlerinin yanında parkları içerisinde yeşilin her tonunu bulabilmek mümkün olmaktadır. Taipe 101 dünyanın en yüksek gökdelenleri arasında yer almakta ve çok önemli tüketim- eğlence alanı olmaktadır.

Taipei - Taitung Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Taipei - Taitung arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Taipei - Taitung arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 250 KM kadardır.
Taipei ve Taitung arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Taipei - Taitung arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Mandarin Airlines firmalarıdır.
Taipei - Taitung arasında Taiwan Taoyuan Intl, Song Shan, Taitung havalimanları kullanılmaktadır.

Taitung Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  28°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  26°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  24°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  21°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  21°C

Haritada Taitung