Sao Paulo Marilia Uçak Bileti

Sao Paulo - Marilia Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Marilia Yerel Saat 16:14
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 370 KM

Sao Paulo - Marilia Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Sao Paulo - Marilia Uçak Biletleri

Sao Paulo - Marilia Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Sao Paulo - Marilia Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Sao Paulo - Marilia Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sao Paulo - Marilia arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Sao Paulo - Marilia arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 370 KM kadardır.
Sao Paulo ve Marilia arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Sao Paulo - Marilia arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Azul Linhas Aereas Brasileiras firmalarıdır.
Sao Paulo - Marilia arasında Dr Gastao Vidigal, Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos havalimanları kullanılmaktadır.

Marilia Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  27°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  22°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  24°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  24°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  24°C

Haritada Marilia