Sao Paulo - Bonito Uçak Bileti

Sao Paulo - Bonito Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Bonito Yerel Saat 10:34
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1040 KM

Sao Paulo - Bonito Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Sao Paulo - Bonito Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Sao Paulo - Bonito Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sao Paulo - Bonito arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Sao Paulo - Bonito arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1040 KM kadardır.
Sao Paulo ve Bonito arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Sao Paulo - Bonito arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Gol Linhas Aereas, Azul Linhas Aereas Brasileiras firmalarıdır.
Sao Paulo - Bonito arasında Bonito, Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos havalimanları kullanılmaktadır.

Bonito Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  25°C
 • açık
  Cmt
  açık
  26°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  27°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  29°C
 • parçalı az bulutlu
  Sal
  parçalı az bulutlu
  30°C

Haritada Bonito

Bonito Havalimanları