Sao Paulo Aracatuba Uçak Bileti

Sao Paulo - Aracatuba Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Aracatuba Yerel Saat 09:21
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 470 KM

Sao Paulo - Aracatuba Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Sao Paulo - Aracatuba Uçak Biletleri

Sao Paulo - Aracatuba Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Sao Paulo - Aracatuba Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Sao Paulo - Aracatuba Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sao Paulo - Aracatuba arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Sao Paulo - Aracatuba arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 470 KM kadardır.
Sao Paulo ve Aracatuba arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Sao Paulo - Aracatuba arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde JSC Voronezh Aircraft, Azul Linhas Aereas Brasileiras firmalarıdır.
Sao Paulo - Aracatuba arasında Aracatuba, Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos havalimanları kullanılmaktadır.

Aracatuba Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  21°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  24°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  26°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  26°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  25°C

Haritada Aracatuba