Riga Tallinn Uçak Bileti

Riga - Tallinn Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Tallinn Yerel Saat 22:17
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 270 KM

Riga - Tallinn Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Riga - Tallinn Uçak Biletleri

Riga - Tallinn Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Riga - Tallinn Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Riga Hakkında

Riga, önemli endüstri, ticaret, finans, eğitim, politika ve kültür merkezi olmakta ve Letonya’nın başkenti olarak Baltık devletleri içerisindeki en büyük şehir olmaktadır. Turizm alanında önemli bir şehir olmakta ve özellikle eski şehir bölgesindeki trafiğe kapalı caddelerde mimarisi çok iyi bir şekilde korunmuş yapılar bulabileceksiniz. Bu nedenle bu alanda Unecso dünya kültür mirası içerisinde yer almaktadır. Yine eski şehir bölgesinde yer alan ST. Peter’s kilisesi oldukça görkemli bir yapı olmaktadır. Bunun yanında Sovyetler zamanında tüccar binası olarak kullanılan House of the Blackheads, Kedi evi, Riga Dome Katedrali, The Three Brothers gibi alanlarda şehrin görülmeye değer turistik merkezleri arasında yer almaktadır.

Tallinn Hakkında

Tallinn, bir liman kenti olmakta ve Estonya’nın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Şehir üç ana bölümü ayrılmaktadır. Bunlardan ilki Katedral tepesi olmakta ve Estonya meclisinin bulunduğu alan olmaktadır. İkinci bölüm ise Eski kasaba olarak adlandırılmaktadır. Sıradan halkın yaşadığı alan olmaktadır. Bunun yanında üçüncü bölüm ise kırsal alanda ise çiftçiler yaşamaktadır. Kentin tarihi bölümü Unesco dünya mirası içerisinde yer almaktadır. Eğitim alanında sanat, müzik, savunma akademilerine sahip olan şehir içerisinde enstitülüler de bulunmaktadır. Deniz ulaşımında İsveç, Rusya, Almanya gibi bir çok ülkeye feribot seferleri ile ulaşılmaktadır. Şehir içerisinde bulunan en büyük göl Ülemiste olmakta ve bu göl şehrin içme suyu için de kullanılmaktadır.

Riga - Tallinn Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Riga - Tallinn arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Riga - Tallinn arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 270 KM kadardır.
Riga ve Tallinn arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Riga - Tallinn arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Baltic, Aegean Airlines firmalarıdır.
Riga - Tallinn arasında Riga Intl, Skulte, Tallin City Hall Heliport, Pirita Harbor, Lennart Meri havalimanları kullanılmaktadır.

Tallinn Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  5°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -1°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -3°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -4°C
 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  -3°C

Haritada Tallinn