Porto Seguro Rio De Janeiro Uçak Bileti

Porto Seguro - Rio De Janeiro Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Rio De Janeiro Yerel Saat 10:31
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 830 KM

Porto Seguro - Rio De Janeiro Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Porto Seguro - Rio De Janeiro Uçak Biletleri

Porto Seguro - Rio De Janeiro Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Porto Seguro - Rio De Janeiro Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Rio De Janeiro Hakkinda

Rio De Janeiro, Brezilya ülkesinin sınırları içinde bulunan bir şehirdir. Brezilya’nın en büyük ikinci şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Brezilya genelinde ekvatoral iklim hâkim olsa da Rio şehrinde tropikal bir iklim görülmektedir. Bu açıdan bakıldığında bizleri kavurucu bir sıcaklık beklemektedir. En yüksek sıcaklık değerlerine bakıldığında bizleri 43,2 derece karşılamaktadır. 2012 yılında Dünya Gençlik kongresine ev sahipliği yapan bu şehir pek çok kültürel alanda faaliyet göstermektedir. 2016 Yaz Olimpiyatlarının da yapılacağı olan bu şehir adını dünya üzerinde daha fazla duyurmayı başarmıştır. Kentin simgelerinden biri olarak Kurtarıcı İsa heykeli karşımıza çıkmaktadır.  Bunun yanı sıra şehir içinde Maracanã Stadyumu bulunmaktadır. Bu stadyumda da pek çok maçı izleme imkânına sahipsinizdir.

Porto Seguro - Rio De Janeiro Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Porto Seguro - Rio De Janeiro arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Porto Seguro - Rio De Janeiro arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 830 KM kadardır.
Porto Seguro ve Rio De Janeiro arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Porto Seguro - Rio De Janeiro arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Azul Linhas Aereas Brasileiras firmalarıdır.
Porto Seguro - Rio De Janeiro arasında Porto Seguro, Rio De Janeiro Intl, Santos Dumont havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Rio De Janeiro