Port Elizabeth - Johannesburg Uçak Bileti

Port Elizabeth - Johannesburg Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Johannesburg Yerel Saat 07:47
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 860 KM

Port Elizabeth - Johannesburg Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Port Elizabeth - Johannesburg Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

Johannesburg Hakkinda

Johannesburg, Güney Afrika Cumhuriyeti sınırlarında bulunan bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Afrika kıtası içinde bulunan şehirlerarasında büyüklük açısında üçüncü sırayı almaktadır. Şehir nüfusuna göz attığımız da şehirde 4,5 milyon insanın yaşadığı görülür. Dünya üzerinden bulunan 50 metropolitan şehirleri arasında yer almaktadır. Şehirde para birimi olarak Güney Afrika Randı kullanılmaktadır. Şehir içinde İngilizce, Afrikanca, Güney Ndebelece, Güney Sothoca, Kuzey Sothoca, Svatice, Tsongaca, Tswanaca, Vendaca, Xhosaca ve Zuluca olarak on bir dil kullanıldığı görülür. Şehir içinde ılıman okyanusal bir iklim görüldüğü için her mevsim oldukça güzeldir. Bu yüzden ziyaretçiler yılın her ayında istedikleri gibi şehri ziyaret edebilirler. Kasım ve ocak ayları arasında şehrin oldukça kalabalık olduğu görülür. Şehir içinde trafiğin rahat işleyebilmesi için geniş caddeler bulunur. Şehir içinde otobüs, hızlı tren hattı ve taksilerin kullanıldığı görülür. Altın ve gümüş ticareti konusunda oldukça iyi konumda olan şehir, Witwatersrand Sıradağları mineraller açısından oldukça zengindir.

Port Elizabeth - Johannesburg Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Port Elizabeth - Johannesburg arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Port Elizabeth - Johannesburg arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 860 KM kadardır.
Port Elizabeth ve Johannesburg arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Port Elizabeth - Johannesburg arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Airlink Airways Limited, South African Airlink, Bismillah Airlines firmalarıdır.
Port Elizabeth - Johannesburg arasında Grand Central, Lanseria Intl Apt, O.R. Tambo Intl, Randgermiston, Port Elizabeth havalimanları kullanılmaktadır.

Johannesburg Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  14°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  12°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  15°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  14°C
 • parçalı az bulutlu
  Sal
  parçalı az bulutlu
  14°C

Haritada Johannesburg

Port Elizabeth Havalimanları

Johannesburg Araç Kiralama Konumları