Onur Air Uçak Bileti

Onur Air Hakkında

14 Nisan 1992 yılında Türk hava işletmeciliğinde hizmet vermeye başlayan Onur Air, merkez olarak İstanbul Atatürk havalimanında bulunmaktadır. En büyük misyonu tamamen müşteri odaklı çalışarak en kaliteli hizmeti sunma amacı içinde olan Onur Air, aynı zamanda en ucuz bilet imkânları ile de müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktadır. Şu an için bu Türk havayolu şirketi bünyesinde tam olarak 27 uçağı ile büyük bir filo bulunmaktadır.
 
Ayrıca 11 adet A330, 7 adet A321 ve 9 adet ise A320 tipi uçak ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İç hatlar aracılığı ile Adana, bodrum, Antalya, İzmir Gaziantep gibi toplamda 12 iç hat ile uçuş hizmeti verirken, aynı zamanda dış hatlarda ise Amsterdam, Franfurt, Lefkoşa ya da Münih ve Viyana gibi yine 12 noktaya uçuş düzenlemektedir. Diğer birçok havayolu firmasın göre en uygun onur air bileti sayesinde tüm bu noktalara yapılacak olan seferler rahat bir şekilde kullanılabilir.
 
Bir diğer yandan yapılan tüm sefer uçuşlarında ücretsiz ve zengin bir ikram hizmeti sunan Onur Air, Business uçuşlarında sunduğu son derece geniş ve rahat koltukları ile uçuşlar hiç anlamadan bitmiş olacak.
 
Ülke içi ya da ülke dışı her gün yapılan uçuşlar adına seyahatin başlangıcından bitişine kadar bu kaliteli havayolu şirketi sayesinde kusursuz bir seyahat imkânı ve deneyim elde edilmiş olunacak. Aynı zamanda kaliteli kadrosu sayesinde güler yüzlü bir hizmet tüm müşterileri karşılamaktadır.