New York Oklahoma City Uçak Bileti

New York - Oklahoma City Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Oklahoma City Yerel Saat 14:00
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2130 KM

New York - Oklahoma City Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz New York - Oklahoma City Uçak Biletleri

New York - Oklahoma City Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve New York - Oklahoma City Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.

New York - Oklahoma City Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

New York - Oklahoma City arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
New York - Oklahoma City arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2130 KM kadardır.
New York ve Oklahoma City arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
New York - Oklahoma City arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde American Airlines, Midwest Airlines firmalarıdır.
New York - Oklahoma City arasında Newark Liberty Intl, John F Kennedy, La Guardia, Battery Pk City, East 34St Landing, Wall Street Spb, Marine Air, Downtown, Will Rogers World, Wiley Post, Tinker Afb havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Oklahoma City