New Orleans - Cincinnati Uçak Bileti

New Orleans - Cincinnati Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Cincinnati Yerel Saat 05:15
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1130 KM
Cincinnati Hızlı Erişim

New Orleans Cincinnati Seferli Firmalar

New Orleans Hakkında

New Orleans, dünyanın en hareketli liman şehirlerinden biri olmakta ve ABD üzerindeki Lousiana eyaletine bağlı olan en büyük şehir olarak ta tanımlanmaktadır. Şehir içerisindeki körfez ile hilal şeklini alan bir kara parçasına dönmekte ve Cresent City ismini almaktadır. Şehrin NOLA adından farklı bir takma ismi de bulunmaktadır. Şehrin çok kültürlü bir geçmişi bulunmakta, bu da sanatsal faaliyetlerin artmasına neden olmaktadır. Özellikle Blues ve Jazz alanında bir başkent olmakta ve bu nedenle turistik alanda oldukça popüler bir merkez olmaktadır. Şehir üzerinde Mississipi nehri ile Pontchartrain gölü birbirine bağlanmak istenmiş ancak başarılı olunmamıştır. Bu nedenle açılan yollar ise daha sonradan şehrin en büyük caddeleri olarak kullanılmaya başlanmıştır.
New Orleans - Cincinnati Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
New Orleans - Cincinnati arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
New Orleans - Cincinnati arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1130 KM kadardır.
New Orleans ve Cincinnati arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
New Orleans - Cincinnati arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Sun Country firmalarıdır.
New Orleans - Cincinnati arasında Nth Kentucky, Cincinnati Mnpl, L Armstrong Intl, Nas, Lakefront havalimanları kullanılmaktadır.
Cincinnati Hava Durumu
 • pioggia leggera
  Cum
  pioggia leggera
  25°C
 • pioggia leggera
  Cmt
  pioggia leggera
  18°C
 • pioggia leggera
  Paz
  pioggia leggera
  19°C
 • pioggia leggera
  Pzt
  pioggia leggera
  21°C
 • nubi sparse
  Sal
  nubi sparse
  23°C
Haritada Cincinnati