Nairobi - Malindi Uçak Bileti

Nairobi - Malindi Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Malindi Yerel Saat 15:00
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 420 KM

Hızlı Erişim

Nairobi - Malindi Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Nairobi Hakkında

Nairobi, başkent statüsünü Mombasa’dan devir alan bir şehir olmakta ve Kenya’nın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Denizden yüksekliği 1661 metre olmakta ve Nairobi nehri üzerinde kurulu olmaktadır. Şehir, Doğu Afrika’nın en yüksek nüfus yoğunluğuna sahiptir. Şehir demiryolu kampı olarak kurulmasının ardından gelişmiş ve ülkenin en önemli merkezi haline gelmiştir. Finansal ve politik alanda Afrika’nın en önde gelen şehirleri arasında yer almakta ve farklı alanlardaki birçok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Yerel dilde şehrin anlamı yeşil ve sulak yer olarak geçer. Uluslararası komisyonlar ise şehri tanımlarken gözde bir sosyal merkez ibaresini kullanır. Gezilip görülecek yerleri arasında Nairobi National Park bulunmakta ve dünyanın hiçbir yerinde benzer bir oluşum bulunmamaktadır.

Nairobi - Malindi Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Nairobi - Malindi arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Nairobi - Malindi arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 420 KM kadardır.
Nairobi ve Malindi arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Nairobi - Malindi arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Executive Airlines, Air Jamaica firmalarıdır.
Nairobi - Malindi arasında Malindi, Jomo Kenyatta, Wilson havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Malindi

Malindi Havalimanları