Meraj Airlines Uçak Bileti

Genel Merkezi

Tahran(İran)

Kuruluş Tarihi

2014

Uçtuğu Nokta Sayısı

17

Uçtuğu Ülke Sayısı

7

Toplam Uçak Sayısı

7

IATA Kodu

JI

En Popüler Meraj Airlines Uçak Biletleri

JI Meraj Airlines 19 Haziran 2023
İstanbul Tahran 2.741 TL
Satın Al
JI Meraj Airlines 19 Haziran 2023
Tahran İstanbul 4.487 TL
Satın Al

Hızlı Erişim

Meraj Airlines Hakkında

Meraj Airlines Bilet

Meraj Airlines, İran’ın Tahran'ın Mehrabad Havalimanı ve İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı'nda bulunan özel bir havayolu şirketidir. İran, Irak ve Türkiye'ye sefer gerçekleştiren havayolu şirketi; İran’da Asaluyeh, Bandar Abbas, Dezful, İsfahan, Kirmanşah, Kiş, Meşhed, Keşm, Şiraz, Tebriz, Tahran’a, Irak’ta Bağdat ve Necef’e, Türkiye’de ise İstanbul ve Dalaman’a sefer düzenlemektedir.  Güler yüzlü çalışanları, rahat uçuş seçenekleri, eğlencenizi ve güvenliğinizi öncelik edinmesi ile müşteri memnuniyeti yüksek bir firmadır. Mevcut filosu 14 uçakta oluşan Meraj Airlines her bütçeye uygun uçuş seçenekleri bulundurmaktadır. Meraj Airlines’da el bagajı için maksimum ağırlık uygulanmaz. Ancak havaalanlarına göre değişebilir. El bagajınız Meraj Air baş üstü bölmelerine veya önünüzdeki koltuğun altına sığmalıdır. El bagajı, toplam genişlik, uzunluk ve yükseklik olarak 114 santimetreyi aşamaz. Ayrıca minik dostlarını uçuşunuza eşlik edecekse 125 Dolar ödeyerek ülke içi, 200 Dolar ödeyerek ülke dışına seyahat edebilirsiniz. Önceliği yolcu güvenliği olan Meraj Airlines ile endişelenmeden uçuşunuzun tadını çıkarabilirsiniz. bilet.com fırsatları ile Meraj Airlines uçuş seferleri arasından size en uygun tarih ve fiyat ile Meraj Airlines uçak bilet sahibi olup uygun fiyata üst düzey kaliteli hizmet sunan bir seyahat yapabilirsiniz.

Meraj Airlines Hakkında

Meraj Airlines, 2010 yılında Tahran merkezli kurulmuş olup 2013 yılında uçuşlarına başlamıştır. Sloganı “Enjoy Safe Flight” güvenli uçuşun tadını çıkarın demektir ve açıkça yolcularına neyi vaad ettiğini göstermektedir. Öncelikleri güvenlik olmakla birlikte yolcuların rahatlığı ve eğlenmesine de oldukça önem verir. Birinci sınıf kabinleri oldukça konforlu ve lükstür. Her koltuğun masaj işlevi vardır; bir bölüm; altı yönde hareket eden kanatlı koltuk başlığı; iki ayrı okuma lambası ve bir tepe lambası; koltuk içi güç kaynağı, USB bağlantı noktaları ve dizüstü bilgisayar bağlantısı için bir RCA soketi; ve eğlence tesisleri. Her koltuk 2 metrelik (6 ft 7 inç) bir yatağa dönüşür. Gelen yolcular, Meraj'ın First Class geliş tesislerini ve Tahran İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı'ndaki yeni Karşılama Salonu'nu kullanma seçeneğine sahiptir.
Business Sınıfı 150 derecelik eğime sahip, açılı, düz koltuklara sahiptir. Yolculara ayrıca Meraj'ın havaalanı lounge tesislerinden yararlanma imkanı sunulmaktadır. Üstün ekonomi sınıfı , tüm kısa mesafeli uçuşlarda kullanıma sunuluyor. Daha fazla alan, konfor ve daha iyi hizmetler ile Ekonomi kabinlerinin her türlü özelliklerini taşımakla birlikte koltukları farklıdır. Ekonomi sınıfı ise yemek ve ücretsiz içecek imkanlarından yararlanır.
Hangi kabinde olduğunuz fark etmeden güvenli ve konforlu bir uçuş sağlayan Meraj Airlines, eğlencenizi de ihmal etmemiştir. Komedi klipleri, belgeseller ve spor müsabakaları dahil olmak üzere çeşitli programları izlemek için kabine yerleştirilmiş ana ekran eğlencesini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda doğaya ve hayvanlara da çok önem veren uçuş firmasının,  türler için bir vahşi yaşamı koruma programını desteklemek için  bir uçağının burnunda Asya Çitası bulunurken bir başka uçağının gövdesinde de Asya çitası görseli bulunmakta.  Bu tatlı ve her şeyi önemseyen firmamız ile yolculuk yapmak istiyorsanız, bütçenize uygun Meraj Airlines bilet fiyatları için bilet.com fırsatlarına bakabilirsiniz.
 

Meraj Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Meraj Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Meraj Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Meraj Airlines uçak biletiyle başlıca Istanbul, Tehran yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Meraj Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, İran, İran, Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Meraj Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Meraj Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Meraj Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Meraj Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Meraj Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok