Los Angeles - Fayetteville Uçak Bileti

Los Angeles - Fayetteville Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Fayetteville Yerel Saat 22:09
Yaklaşık Uçuş Süresi 4 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2880 KM
Fayetteville Hızlı Erişim

Los Angeles Fayetteville Seferli Firmalar

Los Angeles Hakkinda

Los Angeles, Amerika Birkeşik Devletleri Kaliforniya eyaleti içinde bulunan şehir büyük okyanusun doğu kıyısında yerini almıştır. New York şehrinden sonra ülkenin en büyük ve en kalabalık şehri olarak kabul edilmektedir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehir içerisinde 3.792.621 insan yaşadığı gözlenmektedir. Şehir kültürel açıdan oldukça gelişmiş bir statüye sahiptir. ABD ülkesinin en dinamik ve hayat dolu şehirlerinden biri olan Las Angeles Hollywood sinema endüstrisinde Anaheim'de Disneyland'a ev sahipliği yaptığı bilinir. Şehir içinde yaşayan pek çok yazar, yapımcı ve ünlü sanatçıların bulunması şehri Kreatif Başkent olarak adlandırılmasını sağlar. Özellikle spor alanına bakıldığında NBA’de Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers, WNBA'de Los Angeles Sparks gibi takımlar bulunurken futbol da Los Angeles Galaxy takımının olduğu bilinir.
Los Angeles - Fayetteville Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Los Angeles - Fayetteville arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 4 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Los Angeles - Fayetteville arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2880 KM kadardır.
Los Angeles ve Fayetteville arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Los Angeles - Fayetteville arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Allegiant Air firmalarıdır.
Los Angeles - Fayetteville arasında Fayetteville Mnpl, Citicorp, Los Angeles Intl, Van Nuys, Whiteman havalimanları kullanılmaktadır.
Fayetteville Hava Durumu
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  29°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  24°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  27°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  28°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  28°C
Haritada Fayetteville
Fayetteville Havalimanları