Limnos - Selanik Uçak Bileti

Limnos - Selanik Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Selanik Yerel Saat 13:22
Yaklaşık Uçuş Süresi 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 200 KM
Selanik Hızlı Erişim

Limnos Selanik Seferli Firmalar

Selanik Hakkında

Selanik, Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu, Yunanistan Makedonyasının yönetim merkezi olan bir şehirdir. Yunanistan ülkesinin en büyük ikinci şehri olarak karşımıza çıktığı ve 363.987 kişilik bir nüfusa sahip olduğu bilinir. Akdeniz iklimine sahip olan şehir yaz aylarını sıcak ve kurak kış aylarını ise soğuk ve yağışlı geçirmektedir. Şehrin kuzey kesiminde ise karasal ikimin hâkim olduğu görülür. Turizm alanında kendini oldukça geliştiren bir şehir olan Selanik yıl içinde yerli yabancı pek çok ziyaretçiyi konuk etmektedir. Şehir içinde gezilebilecek yerlerine göz attığımız da bizleri Altın kapı, Alatini Köşkü, Bahçe Çiftlik, Atatürk'ün doğduğu ev, Hacci M'ümin, Suluca ve daha pek çok alan karşılamaktadır. Bunun yanı sıra şehir içinde Divan, Orta Mescid, Eski Cami'i Şerifi ya da Camii Atik, Bubara gibi pek çok kale bulunmaktadır.
Limnos - Selanik Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Limnos - Selanik arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Limnos - Selanik arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 200 KM kadardır.
Limnos ve Selanik arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Limnos - Selanik arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde OLYMPIC AIR firmalarıdır.
Limnos - Selanik arasında Limnos, Makedonia Apt havalimanları kullanılmaktadır.
Selanik Hava Durumu
 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  24°C
 • açık
  Çar
  açık
  24°C
 • açık
  Per
  açık
  24°C
 • açık
  Cum
  açık
  25°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  25°C
Haritada Selanik
Limnos Havalimanları
Selanik Havalimanları
Selanik Araç Kiralama Konumları