Lesotho Uçak Bileti Satın Al

Lesotho Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Maseru

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Lesotho Loti

Telefon kodu

266

Başkent

Maseru

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Lesotho arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Lebakeng, Leribe, Lesobeng, Mafeteng, Matsaile, Mokhotlong, Moshoeshoe I Intl, Nkau, Pelaneng, Qacha's Nek, Quthing, Sehonghong, Sekake, Semongkong, Seshote, Thaba Tseka, Tlokoeng havalimanı Lesotho uçuşlarında kullanılır.
Lesotho Uçak Bileti

Lesotho Hakkında

Durban ve Johannesburg’tan kolaylıkla ulaşılabilir olan güzel, kültürel bakımdan zengin ve güvenli dağlık Lesoto (le-soo-too) genişçe azımsanmış bir seyahat noktasıdır.

Basotho insanının uzak kişiliği ve yüksek bölgesinin topografik sınırlarıyla Güney Afrika’ya olan zıtlığı daha şaşırtıcı olamazdı. Lesoto’nun misafirperver dağ pansiyonları ve taşra marketlerinde birkaç gün bile Güney Afrika hakkında size taze bir bakış açısı verecektir.

Burası özellikle çok renkli kar maskesi ve battaniyeleri ile at sırtındaki köylülerin sizi dik virajlar etrafında karşıladığı bir alp ülkesidir. Genellikle meşhur Basotho midillisi üzerinde yapılan yürüyüş ve trekking birinci sınıftır ve üç baş döndürücü ulusal parkın alt yapısı gelişmeye devam etmektedir.

1000 metre yüksekliğindeki ‘ovalar’ el işi alışverişi ve manzaralar sunar ancak akarsuların tarihi bir dinozor oyun alanının içinden geçtiği güney, orta ve kuzeydoğu yaylalarına yapılan seyahati kaçırmayın.

Lesotho Yönüne Uçan Havayolları