İstanbul Tokat Uçak Bileti

İstanbul - Tokat Uçuşu

Min Fiyat 341,99 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Türk Hava Yolları
En Çok Uçuş Yapan Firma Türk Hava Yolları
Tokat Yerel Saat 12:55
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 640 KM

İstanbul - Tokat Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz İstanbul - Tokat Uçak Biletleri

İstanbul - Tokat Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının İstanbul - Tokat Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Türk Hava Yolları İstanbul - Tokat 09 Nisan 2023 341,99 TL
Anadolu Jet İstanbul - Tokat 05 Eylül 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Tokat 18 Mayıs 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Tokat 16 Mayıs 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Tokat 02 Eylül 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Tokat 16 Eylül 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Tokat 02 Eylül 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Tokat 23 Eylül 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Tokat 21 Eylül 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Tokat 02 Mayıs 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Tokat 29 Nisan 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Tokat 04 Mayıs 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Tokat 27 Nisan 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Tokat 09 Eylül 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Tokat 07 Eylül 2023 424 TL

İstanbul - Tokat Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İstanbul - Tokat arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İstanbul - Tokat arası uçak bileti en düşük 341,99 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
İstanbul - Tokat arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 640 KM kadardır.
İstanbul ve Tokat arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
İstanbul - Tokat arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Turkish Airlines, Borajet firmalarıdır.
İstanbul - Tokat arasında Sabiha Gökçen, İstanbul, Tokat havalimanları kullanılmaktadır.

İstanbul Hakkında

İstanbul, ülkemizin nüfus bakımından en yoğun şehri olan İstanbul’da ticaretin ve hayatın kalbi atmaktadır. Birçok firmanın finans bölümü ve yönetim merkezi bu şehirde yer alır. Tarihin her döneminde İmparatorluklara başkentlik yapmış ve her dönemde önemini korumuştur. Öne çıkan gezi bölgeleri arasında İstanbul Boğazı, Üsküdar, Çamlıca, Fener, Balat, Fatih, Eyüp, Karaköy, Ortaköy, Taksim, Beyoğlu, Sultanahmet, Eminönü yer alır. Bu ilçeler İstanbul’un en önemli gezi alanlarıdır.

İstanbul’un kültürel özellikleri saymak ile bitmez. Tavernalar, lokantalar, plajlar, çarşılar, müzeler, adalar, saraylar ve camiler kültürel açıdan oldukça zengin yerlerdir. Şehirde geleneksel olan Türk lokantaları oldukça fazladır. 1876 yılında faaliyete geçen Çiçek Pasajında oldukça fazla lokanta, meyhane ve bar bulunur. Bunların yanı sıra İstanbul’un vazgeçilmezi olan balık lokantalarında mutlaka balık ve balık ekmek yenilmelidir. Turistlerin özellik yoğun ilgi gösterdiği 2 adet çarşı vardır. Bunlar Mısır Çarşısı ve Kapalı Çarşısı’dır.


İstanbul Turistik Değerler

İstanbul, boğazı ve yalılarıyla ünlü bir şehirdir. Eski bir tarihi olan ve Beyoğlu ve Beşiktaş ilçelerinin büyük öneme sahip olduğu şehir, 15 milyona yaklaşan nüfusu ile ülkenin en kalabalık şehridir.

İstanbul, oldukça kalabalık bir şehir olduğu için, trafik sorunu her zaman vardır. Üçüncü köprünün biraz da olsa hafiflettiği trafik, özellikle yoğun iş saatlerinde sıkıntı yaşatmaktadır. İstanbul’da boğaz kıyısında bulunan lokantalar, tarihi Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet gibi bölgeler, yerli ve yabancı turistler için oldukça cezbedicidir.

Gece hayatıyla da ünlü olan İstanbul’a, diğer şehirlerden ve yurtdışından çok fazla turist akını olmaktadır. Özellikle kış mevsiminde düzenlenen en ucuz uçak bileti kampanyaları ile, her zaman turistlerin ilk tercihleridir.

 
İstanbul’a Kimler Uçar?

Atatürk Havalimanı yerli ve yabancı turistlerin, öğrencilerin, iş adamlarının, sanatçıların kısacası herkesin uğrak alanıdır. Çünkü Türkiye’ye gelip, İstanbul’a uğramamak pek mümkün değildir. Birçok üniversite bulunan İstanbul’da yerli ve yabancı birçok öğrenci bulunmaktadır.

Tokat Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  -3°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -3°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -2°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  -4°C
 • kar yağışlı
  Sal
  kar yağışlı
  -5°C

Haritada Tokat