İstanbul Iğdır Uçak Bileti

İstanbul - Iğdır Uçuşu

Min Fiyat 424 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Türk Hava Yolları
En Çok Uçuş Yapan Firma Türk Hava Yolları
Iğdır Yerel Saat 19:19
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1270 KM

İstanbul - Iğdır Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz İstanbul - Iğdır Uçak Biletleri

İstanbul - Iğdır Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının İstanbul - Iğdır Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Türk Hava Yolları İstanbul - Iğdır 13 Nisan 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Iğdır 15 Eylül 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Iğdır 07 Eylül 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Iğdır 08 Eylül 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Iğdır 09 Eylül 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Iğdır 12 Eylül 2023 426 TL
Anadolu Jet İstanbul - Iğdır 20 Mayıs 2023 528 TL
Anadolu Jet İstanbul - Iğdır 09 Şubat 2023 692 TL
Anadolu Jet İstanbul - Iğdır 16 Şubat 2023 744 TL
Anadolu Jet İstanbul - Iğdır 09 Şubat 2023 744 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Iğdır 11 Nisan 2023 757,99 TL
Anadolu Jet İstanbul - Iğdır 18 Şubat 2023 797 TL
Anadolu Jet İstanbul - Iğdır 18 Şubat 2023 797 TL
Anadolu Jet İstanbul - Iğdır 16 Şubat 2023 798 TL
Anadolu Jet İstanbul - Iğdır 11 Şubat 2023 798 TL

İstanbul - Iğdır Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İstanbul - Iğdır arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İstanbul - Iğdır arası uçak bileti en düşük 424 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
İstanbul - Iğdır arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1270 KM kadardır.
İstanbul ve Iğdır arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
İstanbul - Iğdır arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Turkish Airlines firmalarıdır.
İstanbul - Iğdır arasında Iğdır, Sabiha Gökçen, İstanbul havalimanları kullanılmaktadır.

İstanbul Hakkında

İstanbul, ülkemizin nüfus bakımından en yoğun şehri olan İstanbul’da ticaretin ve hayatın kalbi atmaktadır. Birçok firmanın finans bölümü ve yönetim merkezi bu şehirde yer alır. Tarihin her döneminde İmparatorluklara başkentlik yapmış ve her dönemde önemini korumuştur. Öne çıkan gezi bölgeleri arasında İstanbul Boğazı, Üsküdar, Çamlıca, Fener, Balat, Fatih, Eyüp, Karaköy, Ortaköy, Taksim, Beyoğlu, Sultanahmet, Eminönü yer alır. Bu ilçeler İstanbul’un en önemli gezi alanlarıdır.

İstanbul’un kültürel özellikleri saymak ile bitmez. Tavernalar, lokantalar, plajlar, çarşılar, müzeler, adalar, saraylar ve camiler kültürel açıdan oldukça zengin yerlerdir. Şehirde geleneksel olan Türk lokantaları oldukça fazladır. 1876 yılında faaliyete geçen Çiçek Pasajında oldukça fazla lokanta, meyhane ve bar bulunur. Bunların yanı sıra İstanbul’un vazgeçilmezi olan balık lokantalarında mutlaka balık ve balık ekmek yenilmelidir. Turistlerin özellik yoğun ilgi gösterdiği 2 adet çarşı vardır. Bunlar Mısır Çarşısı ve Kapalı Çarşısı’dır.


İstanbul Turistik Değerler

İstanbul, boğazı ve yalılarıyla ünlü bir şehirdir. Eski bir tarihi olan ve Beyoğlu ve Beşiktaş ilçelerinin büyük öneme sahip olduğu şehir, 15 milyona yaklaşan nüfusu ile ülkenin en kalabalık şehridir.

İstanbul, oldukça kalabalık bir şehir olduğu için, trafik sorunu her zaman vardır. Üçüncü köprünün biraz da olsa hafiflettiği trafik, özellikle yoğun iş saatlerinde sıkıntı yaşatmaktadır. İstanbul’da boğaz kıyısında bulunan lokantalar, tarihi Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet gibi bölgeler, yerli ve yabancı turistler için oldukça cezbedicidir.

Gece hayatıyla da ünlü olan İstanbul’a, diğer şehirlerden ve yurtdışından çok fazla turist akını olmaktadır. Özellikle kış mevsiminde düzenlenen en ucuz uçak bileti kampanyaları ile, her zaman turistlerin ilk tercihleridir.

 
İstanbul’a Kimler Uçar?

Atatürk Havalimanı yerli ve yabancı turistlerin, öğrencilerin, iş adamlarının, sanatçıların kısacası herkesin uğrak alanıdır. Çünkü Türkiye’ye gelip, İstanbul’a uğramamak pek mümkün değildir. Birçok üniversite bulunan İstanbul’da yerli ve yabancı birçok öğrenci bulunmaktadır.

Iğdır Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul Iğdır uçak bileti

Havalimanında toplu taşıma araçlarına uçakların saatlerinde ulaşabilmek ve şehir merkezi güzergahına gitmek mümkündür. Ayrıca ulaşım konusunda aynı yöne gidenlerin bir arada toplanarak ulaşımını sağlayan birçok araç da bulunmaktadır ve şehir merkezinde bu araçlara ulaşmak mümkündür.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile ulaşım yaklaşık 15 dakika sürmektedir. Terminallerde uçak saatlerinde çalışan taksilerden hizmet almanız mümkün olmaktadır.


Araç Kiralama

Kiralık araç tercih edenler için 0476 227 2158 numaralarından kiralık araç talep edebilirler. Havalimanı transfer ve şoförlü araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Iğdır Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  2°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  2°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  2°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  3°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  3°C

Haritada Iğdır