Gine Bissau Uçak Bileti Satın Al

Gine Bissau Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Bissau

TRANSLATOR

Dil

Fransızca

Para birimi

Communauté Financière Africaine BCEAO - Francs

Telefon kodu

245

Başkent

Bissau

Şehirler

Gine Bissau Havaalanları

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Gine Bissau arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Bubaque, Osvaldo Vieira Intl havalimanı Gine Bissau uçuşlarında kullanılır.
Gine Bissau Uçak Bileti

Gine Hakkında

Mütemadiyen haber muhabirleri ve devlet başkanlarının suratlarının asılmasını sağlayan Gine Bisav, en yaşamaktan bıkmış usanmış gezginin bile yüzünü güldürecektir. Burada şakalar müzik gibi gürültülü ama incedir. Kızarmış istiridye kaseleri keyif verecek kadar yeterli derecede baharatlı ama acılığını maskelemeyecek kadar güçlü olmayan limon sosu ile servis edilir. Binalar yıpranmıştır ve soluk sömürge evleri sarkık balkonlardan eğridir ama bu bozulmanın yanı sıra güzelliğini de göreceksiniz.

Burada, çıplak gümüş ağaçlar fil yığınlarının otlakları arasındaki geyik boynuzları gibi bitiyor ve kaşu satıcıları açıkça Latin bir ruh ile birbirlerine sataşıyor. Kaplumbağaların yuva yapmalarını ya da balık dolusu gölcüklere doğru yavaşça yürüyen suaygırlarını izleyebileceğiniz Bijagós’a doğru giden tekneye binin.

Acı verici savaşlara, darbelere ve kokain vurgunlarına ragmen, Gine Bisav günlük hayat zor ve gelecek umutsuz olduğunda bile neşe ile doluyor. Bu kaşu suyunun içinde bir sihir olmalı.

Gine Bissau Yönüne Uçan Havayolları