Ekaterinburg Beloyarsky Uçak Bileti

Ekaterinburg - Beloyarsky Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Beloyarsky Yerel Saat 22:50
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 830 KM

Ekaterinburg - Beloyarsky Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Ekaterinburg - Beloyarsky Uçak Biletleri

Ekaterinburg - Beloyarsky Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Ekaterinburg - Beloyarsky Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Ekaterinburg Hakkında

Ekaterinburg, Rusya’nın tarihi şehirlerinden biri olan ve ülke nüfus ortalamasında dördüncü sırayı alan bir şehirdir. Yapılan son sayımlara göre şehirde 1.5 milyon insanın yaşadığı görülür. Ural Dağlarının kalbinde yer alan bu şehir yedi ayrı bölgeden oluşmaktadır. bu bölgeleri Leninskiy, Çıkalovskiy, Kirovskiy, Oktyebırskiy, Orconikidzevskiy, Jeleznodorojniy, Verh-İsetskiy olarak sıralayabiliriz. Ülkenin güçlü sanayi merkezlerinden biri haline gelen Ekaterinburg şehrinin ülke ekonomisine katkısı oldukça büyüktür. Sanayinin yanı sıra ticaret ve turizm konularında da aktif bir rol oynamaktadır. Şehir içinde bulunan önemli tarihi yapılara baktığımızda bizleri öncelikli olarak Kan Kilisesi karşılamaktadır. Şehrin en büyük kilisesi olarak bilinir ve günümüzde ziyaretçilere açıktır.  Vsotskiy, şehrin en yüksek en görkemli binalarında birdir. Mavi camlardan oluşması ve değişik bir yapıya sahip olması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Trafiğe kapalı olan Vaynera Sokağı’nda ise pek çok anıt ve heykel bulunmaktadır.

Ekaterinburg - Beloyarsky Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ekaterinburg - Beloyarsky arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Ekaterinburg - Beloyarsky arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 830 KM kadardır.
Ekaterinburg ve Beloyarsky arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Ekaterinburg - Beloyarsky arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Rusline firmalarıdır.
Ekaterinburg - Beloyarsky arasında Beloyarsky, Koltsovo havalimanları kullanılmaktadır.

Beloyarsky Hava Durumu

 • kapalı
  Paz
  kapalı
  6°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  13°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  9°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  6°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  10°C

Haritada Beloyarsky