Cidde - Qaisumah Uçak Bileti

Cidde - Qaisumah Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Qaisumah Yerel Saat 18:33
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1040 KM

Hızlı Erişim

Cidde - Qaisumah Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Cidde Hakkında

Cidde, İslam inanıcında cennetten kovulan Havva’nın yeryüzüne ilk olarak indiği yer olarak bilinen şehir, hac görevini yerine getirmek isteyen insanların en uğrak alanı olduğu bilinir. Havva’nın mezarının şehir içinde yer aldığı bilinir. Suudi Arabistan’ın başkenti olan Riyad şehrinden sonra gelen en büyük ikinci şehirdir. Mekke yakınlarına kurulmuş olan bu şehir ülkenin batı kısmında yerini almıştır. Mekke’nin yeni liman kenti olarak ön plana çıkan şehir,  Kızıldeniz ticaretinin en önemli noktalarından biri haline gelmesini sağlamaktadır. Mekke’ye ulaşmak isteyen Hacı adaylarının uğrak yeri haline gelmiştir. Cidde ekonomik, kültürel ve politika açısında kendini geliştirmiş büyük ve güzel bir şehirdir. Şehrin bilinen en büyük gerçeklerinden biri de kanalizasyon şebekesi olmamasıdır.

Cidde - Qaisumah Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Cidde - Qaisumah arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Cidde - Qaisumah arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1040 KM kadardır.
Cidde ve Qaisumah arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Cidde - Qaisumah arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Saudi Arabian Airlines firmalarıdır.
Cidde - Qaisumah arasında Hafar Al Batin, King Abdulaziz Int havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Qaisumah

Qaisumah Havalimanları