Chania - Atina Uçak Bileti

Chania - Atina Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Atina Yerel Saat 16:13
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 270 KM
Atina Hızlı Erişim

Chania Atina Seferli Firmalar

Atina Hakkinda

Atina, 4 milyonda nüfusu ile Yunanistan’ın en kalabalık şehri olmaktadır. Eski Yunan medeniyetinin de merkezi olan bu şehir, antik çağlara ait kültürel mirasının yanında günümüzde oldukça modern bir yapıya sahip olmaktadır. Kentin adı eski Yunan mitolojisindeki Atena tanrısından gelmektedir. Eski dönemlerde Avrupa’nın ilk modern kenti olan Atina, günümüzde de çok önemli kültürel ve ticari bir merkez olmaktadır. Akropolis, şehrin en yüksek tepesi olmakta ve gece ışıklandırma sistemi sayesinde şehrin tacı görünümünü almaktadır. Dianysos tiyatrosu, Erekhtheion tapınağı, Syntagma meydanı, Ermou caddesi, Akrapolis Müzesi gezilebilecek en önemli yerleri arasındadır.  Etrafı tepelerle çevrili olan bu şehir, eski Yunan medeniyetinin merkezi olarak Avrupa tarihinin en önemli medeniyetleri arasında yer alır.
Chania - Atina Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Chania - Atina arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Chania - Atina arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 270 KM kadardır.
Chania ve Atina arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Chania - Atina arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde OLYMPIC AIR, Aegean Airlines, Sky Express firmalarıdır.
Chania - Atina arasında Athens Int E Venizelos, Hellinikon, I Daskalogiannis havalimanları kullanılmaktadır.
Atina Hava Durumu
 • açık
  Paz
  açık
  34°C
 • açık
  Pzt
  açık
  35°C
 • açık
  Sal
  açık
  36°C
 • açık
  Çar
  açık
  36°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  35°C
Haritada Atina
Chania Kalkışlı Uçak Seferleri
Chania Havalimanları
Atina Araç Kiralama Konumları