Caracas Punta Cana Uçak Bileti

Caracas - Punta Cana Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Punta Cana Yerel Saat 09:01
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 910 KM

Caracas - Punta Cana Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Caracas - Punta Cana Uçak Biletleri

Caracas - Punta Cana Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Caracas - Punta Cana Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Punta Cana Hakkında

Punta Cana, La Altagracia iline bağlı bir şehir olmakta ve Dominik Cumhuriyetinin en uç kısmında bulunmaktadır. Tropikal iklime sahip olan şehir, berrak denizi ve doğal sahilleri ile meşhurdur. Ülkenin en gözde plajlarının bulunduğu şehir oldukça önemli bir tatil bölgesidir. Sapsarı kumları bulunmakta ve masmavi denizi ile turistlerin ilgi odağı haline gelmektedir. Ekolojik parkları, ailecek gezilebilecek farklı mekânları ile doğa ile baş başa tatil geçirmek isteyenler için çok ideal bir yer olmaktadır. Golf dersleri alabilir ve vahşi yaşam turlarına katılarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Hava macerası parkları ve çelik halatlar bulunmakta ve bu da maceracı tatilcileri bu doğal alana çekmektedir.

Caracas - Punta Cana Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Caracas - Punta Cana arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Caracas - Punta Cana arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 910 KM kadardır.
Caracas ve Punta Cana arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Caracas - Punta Cana arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Karthago Airlines firmalarıdır.
Caracas - Punta Cana arasında Simon Bolivar, Punta Cana havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Punta Cana