Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Brüksel - Eskişehir Uçak Bileti

Brüksel - Eskişehir Arasında Uçan Havayolları

Brüksel Hakkinda

Brüksel, birkaç yüzyıl öncesine kadar bataklık olan bir alan iken, yapılan ıslah çalışmaları sonucunda Belçika’nın en önemli şehri haline gelmiştir. Ülke içerisinde bulunan üç büyük eyaletten biri olan şehirde AB Komisyonu ve AB Bakanlar Konseyinin resmi kurumları da bulunmaktadır. Ayrıca Avrupa Parlamentosu çalışmalarını da dönüşümlü olarak çalışmalarını bu şehirde sürdürmektedir. Ülke içerisinde genel olarak Fransızca konuşulmakta, bunun yanında ise azınlıklarca Flemenkçe de konuşulmaktadır. Gece- gündüz sürekli hareket halinde olan şehir içerisinde gezilip görülebilecek çok özel mekânlarda bulunmaktadır. Bunlar arasında Grand Place, Bürüksel Belediye Binası, Manneken Pis, Aromium, Mini Europe, Belçika kraliyet sarayı sayılabilir. Ayrıca kültürel ve sanatsal alanda da müzelere sahip olmaktadır.

Anadolu Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

Eskişehir

Anadolu havaalanından şehir merkezine ulaşım toplu taşıma, servis, taksi ve kiralık araçlarla mümkün olmaktadır. Şehir merkezinin dışında yer alan havalimanına yürüme mesafesi 1 saat kadardır ve ıssız alanlardan geçildiği için yürümek pek tercih edilmemektedir. 


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi açılış ücreti ve kilometre başına eklenen ücretler üzerinden hesaplanan taksi seçeneği biraz yüksek fiyata mal olabilir. Anadolu Havalimanı havalimanı taksi çağırmak için 0222 444 66 87 numaralı telefonları kullanabilirsiniz. 


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Sık sık otobüs seferleri bulunan İki Eylül kampüsünde, özellikle öğrenciler yoğun olduğu için belediye otobüs bulmak zor değildir. Beyaz dolmuşlar ve halk otobüsleri ile hizmet verilmektedir. Hemen hemen her ilçeden 2 Eylül kampüsüne otobüs bulunabilmektedir. Şehir merkezine otobüsle 20 dakikada ulaşılabilmektedir.


Transfer Seçenekleri

Transfer hizmeti de alabileceğiniz havalimanından online olarak gideceğiniz güzergahla ilgili transfer işlemleri ve bilgileri alabilirsiniz. 


Araç Kiralama 

Araç kiralamak isteyenlerin de online olarak uçak iniş tarihinden itibaren kiralama hizmetleri yapabilmeleri mümkün olmaktadır. Anadolu havalimanı rent a car hizmeti almak isterseniz, online rezervasyon yaptırabilirsiniz.  

En Ucuz Brüksel - Eskişehir Uçak Bileti Fiyatları

Brüksel - Eskişehir Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Brüksel - Eskişehir Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da!

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

2370 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

3 saat 40 dakika

Eskişehir Yerel Saat

01:23

Eskişehir Hava Durumu

 • açık
  Paz
  açık
  -1°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  1°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  3°C
 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  8°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  9°C

Haritada Eskişehir