Brüksel Eskişehir Uçak Bileti

Brüksel - Eskişehir Arasında Uçan Havayolları

En Ucuz Brüksel - Eskişehir Uçak Biletleri

Brüksel - Eskişehir Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Brüksel - Eskişehir Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Jetairfly Brüksel - Eskişehir 03 Aralık 2022 2.969,11 TL
Jetairfly Brüksel - Eskişehir 10 Aralık 2022 3.967,66 TL
SunExpress Brüksel - Eskişehir 12 Haziran 2023 4.325,61 TL
Jetairfly Brüksel - Eskişehir 17 Aralık 2022 5.078,96 TL
Jetairfly Brüksel - Eskişehir 21 Ocak 2023 6.220,51 TL

Brüksel Hakkinda

Brüksel, birkaç yüzyıl öncesine kadar bataklık olan bir alan iken, yapılan ıslah çalışmaları sonucunda Belçika’nın en önemli şehri haline gelmiştir. Ülke içerisinde bulunan üç büyük eyaletten biri olan şehirde AB Komisyonu ve AB Bakanlar Konseyinin resmi kurumları da bulunmaktadır. Ayrıca Avrupa Parlamentosu çalışmalarını da dönüşümlü olarak çalışmalarını bu şehirde sürdürmektedir. Ülke içerisinde genel olarak Fransızca konuşulmakta, bunun yanında ise azınlıklarca Flemenkçe de konuşulmaktadır. Gece- gündüz sürekli hareket halinde olan şehir içerisinde gezilip görülebilecek çok özel mekânlarda bulunmaktadır. Bunlar arasında Grand Place, Bürüksel Belediye Binası, Manneken Pis, Aromium, Mini Europe, Belçika kraliyet sarayı sayılabilir. Ayrıca kültürel ve sanatsal alanda da müzelere sahip olmaktadır.

Anadolu Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

Brüksel Eskişehir uçak bileti

Anadolu havaalanından şehir merkezine ulaşım toplu taşıma, servis, taksi ve kiralık araçlarla mümkün olmaktadır. Şehir merkezinin dışında yer alan havalimanına yürüme mesafesi 1 saat kadardır ve ıssız alanlardan geçildiği için yürümek pek tercih edilmemektedir. 


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi açılış ücreti ve kilometre başına eklenen ücretler üzerinden hesaplanan taksi seçeneği biraz yüksek fiyata mal olabilir. Anadolu Havalimanı havalimanı taksi çağırmak için 0222 444 66 87 numaralı telefonları kullanabilirsiniz. 


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Sık sık otobüs seferleri bulunan İki Eylül kampüsünde, özellikle öğrenciler yoğun olduğu için belediye otobüs bulmak zor değildir. Beyaz dolmuşlar ve halk otobüsleri ile hizmet verilmektedir. Hemen hemen her ilçeden 2 Eylül kampüsüne otobüs bulunabilmektedir. Şehir merkezine otobüsle 20 dakikada ulaşılabilmektedir.


Transfer Seçenekleri

Transfer hizmeti de alabileceğiniz havalimanından online olarak gideceğiniz güzergahla ilgili transfer işlemleri ve bilgileri alabilirsiniz. 


Araç Kiralama 

Araç kiralamak isteyenlerin de online olarak uçak iniş tarihinden itibaren kiralama hizmetleri yapabilmeleri mümkün olmaktadır. Anadolu havalimanı rent a car hizmeti almak isterseniz, online rezervasyon yaptırabilirsiniz.  

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

2370 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

3 saat 40 dakika

Eskişehir Yerel Saat

21:20

Eskişehir Hava Durumu

 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  6°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  4°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  6°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  5°C
 • açık
  Cum
  açık
  5°C

Haritada Eskişehir