Borajet Borajet Uçak Bileti

Genel Merkezi

İstanbul

Kuruluş Tarihi

2008

Uçtuğu Nokta Sayısı

20

Uçtuğu Ülke Sayısı

5

Toplam Uçak Sayısı

13

Satış Durumu

Pasif

Borajet Hakkında

Borajet, 2007 yılında, Amerika Birleşik Devletlerinde yaşamakta ve aslen Türk bir iş adamı olan Yalçın Ayaslı tarafından kurulmuştur. Sayıları hızla artmakta olan Yurtiçi ve yurtdışı sefer ile Türkiye'nin en hızlı büyüyen bölgesel havayolu olma ünvanını taşımaktadır.
 
Uçuş ağı, 80 farklı noktadır. Borajet, tarifeli uçuşların yanı sıra, Cesna Citation Soveregn uçaklarıyla “Private Jet Uçuşları” hizmeti de vermeye devam etmektedir. 2014’de kurulan Borajet Charter ise 10'dan fazla bölgede, 32 uçuş noktasına ulaşmıştır. Toplam 543 adet çalışanı bulunmaktadır.
 
Ağustos 2016 tarihinde imzalanmış olan bir sözleşme ile Borajet Fenerbahçe'nin 'Resmi Taşıyıcısı' haline gelmiştir. Borajet Havayolları, “Bölgesel Havayolu” kavramının ülkemizdeki ilk ve tek örneği. Öncelikli misyonu güven ve kalite olan Borajet, yeni nesil havacılık anlayışını benimsemekte. Filosu EMBRAER E-190 tipi jet uçaklarından oluşan borajet, filosunu sürekli büyütmekte.
 
Borajet, benzersiz ikramları ile de diğer havayollarından gözle görülür şekilde ayrılmakta. Taze sıkılmış meyve suları ve sıcak sandviçler, etli veya tavuklu sıcak wrapler gibi birçok leziz ikramla siz değerli müşterilerinin başını döndürüyor.
 
En uygun borajet bileti tercihiniz olsa bile, kendinizi her zaman business class uçuyor gibi hissedeceğiniz tek havayolu olan Borajet, Ocak 2015 tarihinde yapılan bir anlaşma ile filosunda bulunan Embraer 190 ve 195 tipi uçaklarından bazılarını Türk Hava Yolları'nın kullanımına açmıştır.
 
En ucuz bilet ilkesini benimseyen havayolları ile tamamen aynı vizyonda olmasa da, verdiği hizmet, rahatlık ve hissettirdiği 'private' modeliyle, diğer firmalardan açık ara öne geçmeyi başarmıştır.
 

Borajet Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm Borajet uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Borajet uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Borajet havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Borajet müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Borajet uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Borajet uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Borajet Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok