Borajet Bilet, Ucuz Uçak Biletleri

Borajet Bilgileri

Genel Merkezi

İstanbul

Kuruluş Tarihi

2008

Uçtuğu Nokta Sayısı

20

Uçtuğu Ülke Sayısı

5

Toplam Uçak Sayısı

13

IATA Kodu

YB

Borajet Hakkında

Borajet, 2007 yılında, Amerika Birleşik Devletlerinde yaşamakta ve aslen Türk bir iş adamı olan Yalçın Ayaslı tarafından kurulmuştur. Sayıları hızla artmakta olan Yurtiçi ve yurtdışı sefer ile Türkiye'nin en hızlı büyüyen bölgesel havayolu olma ünvanını taşımaktadır.
 
Uçuş ağı, 80 farklı noktadır. Borajet, tarifeli uçuşların yanı sıra, Cesna Citation Soveregn uçaklarıyla “Private Jet Uçuşları” hizmeti de vermeye devam etmektedir. 2014’de kurulan Borajet Charter ise 10'dan fazla bölgede, 32 uçuş noktasına ulaşmıştır. Toplam 543 adet çalışanı bulunmaktadır.
 
Ağustos 2016 tarihinde imzalanmış olan bir sözleşme ile Borajet Fenerbahçe'nin 'Resmi Taşıyıcısı' haline gelmiştir. Borajet Havayolları, “Bölgesel Havayolu” kavramının ülkemizdeki ilk ve tek örneği. Öncelikli misyonu güven ve kalite olan Borajet, yeni nesil havacılık anlayışını benimsemekte. Filosu EMBRAER E-190 tipi jet uçaklarından oluşan borajet, filosunu sürekli büyütmekte.
 
Borajet, benzersiz ikramları ile de diğer havayollarından gözle görülür şekilde ayrılmakta. Taze sıkılmış meyve suları ve sıcak sandviçler, etli veya tavuklu sıcak wrapler gibi birçok leziz ikramla siz değerli müşterilerinin başını döndürüyor.
 
En uygun borajet bileti tercihiniz olsa bile, kendinizi her zaman business class uçuyor gibi hissedeceğiniz tek havayolu olan Borajet, Ocak 2015 tarihinde yapılan bir anlaşma ile filosunda bulunan Embraer 190 ve 195 tipi uçaklarından bazılarını Türk Hava Yolları'nın kullanımına açmıştır.
 
En ucuz bilet ilkesini benimseyen havayolları ile tamamen aynı vizyonda olmasa da, verdiği hizmet, rahatlık ve hissettirdiği 'private' modeliyle, diğer firmalardan açık ara öne geçmeyi başarmıştır.
 

Borajet Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok