Birmingham - Guernsey Uçak Bileti

Birmingham - Guernsey Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Guernsey Yerel Saat 09:09
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 330 KM
Guernsey Hızlı Erişim

Birmingham Guernsey Seferli Firmalar

Birmingham Hakkında

Birmingham, metropolitan borough statüsüne sahip bir büyükşehir olmakta ve İngiltere Birleşik krallık içerisinde yer almaktadır. Geniş bir plato üzerinde inşa edilen kentsel bir bölgede yer alan şehir, deniz seviyesinden 300 metre daha yüksekte kalmaktadır. Şehir içerisinde küçük debili çaylar bulunmaktadır. İklim olarak ılıman bir okyanus iklimi gözlenmektedir. Şehrin ekonomisi iktisadi hizmet sektörü üzerine kuruludur. Şehir aynı zamanda uluslararası bir ticaret merkezi olarak ta kullanılmaktadır. Oldukça önemli bir gayrisafi bölgesel hasılaya sahip olmakta ve konferans, perakende alış veriş, ulaşım sektörlerinde de aktif rol oynamaktadır. Eğitim alanında ise 6 adet üniversitesi bulunmakta, önemli tarihi eserleri itibari ile İngiltere içerisinde turistlerin tercih ettiği en önemli dördünce şehir olmaktadır.
Birmingham - Guernsey Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Birmingham - Guernsey arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Birmingham - Guernsey arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 330 KM kadardır.
Birmingham ve Guernsey arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Birmingham - Guernsey arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Aurigny Air Services firmalarıdır.
Birmingham - Guernsey arasında Birmingham, Guernsey havalimanları kullanılmaktadır.
Haritada Guernsey
Birmingham Havalimanları
Guernsey Havalimanları
Guernsey Araç Kiralama Konumları