Atlasjet Uçak Bileti

Atlasjet Hakkında

Türkiye’nin ve Avrupa’nın birçok farklı noktasına kaliteli bir havayolu hizmeti sunan Atlasglobal bünyesine şu an itibari ile toplamda 18 uçak bulunmaktadır.
 
Bunlar 1 adet A3190, 4 adet A320 ve bir de 13 adet A321 uçakları ile birinci sınıf bir uçuş imkânı sunmaktadır. Özellikle de Türkiye içerisinde İstanbul, İzmir, Adana ve Bodrum hattı etrafında yoğun bir şekilde hizmet veren bu kaliteli havayolu şirketi için öncelik her zaman müşteri memnuniyeti çerçevesinde dönmekte ve uçağa biniş noktası ile uçak içerisindeki ücretsiz ikramları ile kusursuz bir yolculuk sunmaktadır.
 
Ayrıca uçulan her noktaya en uygun atlasglobal bileti ile ve aynı şekilde kaliteli hizmetleri sayesinde gün geçtikçe daha da büyümektedir. Üstelik Atlasglobal sefer ayrıcalığı ile bir adet ücretsiz kabin bagajı da hediye edilmektedir. Bunun yanı sıra ekonomik plus sınıf tercihi ile ücretsiz koltuk seçimi yapma imkânı bulunmaktadır. Bir diğeri ise Business Clas sınıfıdır ve en 30 kilo bagaj bulunmaktadır ve oldukça zengin bir menü seçeneği sunmaktadır.
 
Avrupa ülkelerinin büyük bir çoğunluğuna ve Türkiye’deki tüm kritik noktaları tam zamanında ulaşma imkânı sunan ve her noktası ile kaliteli bir hizmet sunan bu büyük havayolu şirketi aynı zamanda diğer birçok havayolu firmasına göre büyük kalitesinin yanında en ucuz bilet fırsatını sunarak keyifli bir yolculuk hizmeti vermektedir. Aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olarak havaalanına gidiş gelişlerde ücretsiz servisleri hizmeti bulunmaktadır.