Atina - Leros Uçak Bileti

Atina - Leros Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Leros Yerel Saat 11:07
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 290 KM
Leros Hızlı Erişim

Atina Leros Seferli Firmalar

Atina Hakkinda

Atina, 4 milyonda nüfusu ile Yunanistan’ın en kalabalık şehri olmaktadır. Eski Yunan medeniyetinin de merkezi olan bu şehir, antik çağlara ait kültürel mirasının yanında günümüzde oldukça modern bir yapıya sahip olmaktadır. Kentin adı eski Yunan mitolojisindeki Atena tanrısından gelmektedir. Eski dönemlerde Avrupa’nın ilk modern kenti olan Atina, günümüzde de çok önemli kültürel ve ticari bir merkez olmaktadır. Akropolis, şehrin en yüksek tepesi olmakta ve gece ışıklandırma sistemi sayesinde şehrin tacı görünümünü almaktadır. Dianysos tiyatrosu, Erekhtheion tapınağı, Syntagma meydanı, Ermou caddesi, Akrapolis Müzesi gezilebilecek en önemli yerleri arasındadır.  Etrafı tepelerle çevrili olan bu şehir, eski Yunan medeniyetinin merkezi olarak Avrupa tarihinin en önemli medeniyetleri arasında yer alır.
Atina - Leros Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Atina - Leros arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Atina - Leros arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 290 KM kadardır.
Atina ve Leros arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Atina - Leros arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Sky Express, OLYMPIC AIR, Aegean Airlines, Hahn Air firmalarıdır.
Atina - Leros arasında Athens Int E Venizelos, Hellinikon, Leros havalimanları kullanılmaktadır.
Leros Hava Durumu
 • açık
  Sal
  açık
  24°C
 • açık
  Çar
  açık
  25°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  24°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  24°C
 • açık
  Cmt
  açık
  25°C
Haritada Leros
Leros Havalimanları