Atina - Kozani Uçak Bileti

Atina - Kozani Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Kozani Yerel Saat 08:09
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 300 KM
Kozani Hızlı Erişim

Atina Kozani Seferli Firmalar

Atina Hakkinda

Atina, 4 milyonda nüfusu ile Yunanistan’ın en kalabalık şehri olmaktadır. Eski Yunan medeniyetinin de merkezi olan bu şehir, antik çağlara ait kültürel mirasının yanında günümüzde oldukça modern bir yapıya sahip olmaktadır. Kentin adı eski Yunan mitolojisindeki Atena tanrısından gelmektedir. Eski dönemlerde Avrupa’nın ilk modern kenti olan Atina, günümüzde de çok önemli kültürel ve ticari bir merkez olmaktadır. Akropolis, şehrin en yüksek tepesi olmakta ve gece ışıklandırma sistemi sayesinde şehrin tacı görünümünü almaktadır. Dianysos tiyatrosu, Erekhtheion tapınağı, Syntagma meydanı, Ermou caddesi, Akrapolis Müzesi gezilebilecek en önemli yerleri arasındadır.  Etrafı tepelerle çevrili olan bu şehir, eski Yunan medeniyetinin merkezi olarak Avrupa tarihinin en önemli medeniyetleri arasında yer alır.
Atina - Kozani Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Atina - Kozani arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Atina - Kozani arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 300 KM kadardır.
Atina ve Kozani arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Atina - Kozani arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Sky Express firmalarıdır.
Atina - Kozani arasında Athens Int E Venizelos, Hellinikon, Filippos havalimanları kullanılmaktadır.
Kozani Hava Durumu
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  18°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  15°C
 • açık
  Paz
  açık
  16°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  18°C
 • açık
  Sal
  açık
  16°C
Haritada Kozani
Kozani Havalimanları