Atina - Ioannina Uçak Bileti

Atina - Ioannina Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Ioannina Yerel Saat 12:03
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 310 KM
Ioannina Hızlı Erişim

Atina Ioannina Seferli Firmalar

Atina Hakkinda

Atina, 4 milyonda nüfusu ile Yunanistan’ın en kalabalık şehri olmaktadır. Eski Yunan medeniyetinin de merkezi olan bu şehir, antik çağlara ait kültürel mirasının yanında günümüzde oldukça modern bir yapıya sahip olmaktadır. Kentin adı eski Yunan mitolojisindeki Atena tanrısından gelmektedir. Eski dönemlerde Avrupa’nın ilk modern kenti olan Atina, günümüzde de çok önemli kültürel ve ticari bir merkez olmaktadır. Akropolis, şehrin en yüksek tepesi olmakta ve gece ışıklandırma sistemi sayesinde şehrin tacı görünümünü almaktadır. Dianysos tiyatrosu, Erekhtheion tapınağı, Syntagma meydanı, Ermou caddesi, Akrapolis Müzesi gezilebilecek en önemli yerleri arasındadır.  Etrafı tepelerle çevrili olan bu şehir, eski Yunan medeniyetinin merkezi olarak Avrupa tarihinin en önemli medeniyetleri arasında yer alır.
Atina - Ioannina Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Atina - Ioannina arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Atina - Ioannina arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 310 KM kadardır.
Atina ve Ioannina arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Atina - Ioannina arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde OLYMPIC AIR firmalarıdır.
Atina - Ioannina arasında Athens Int E Venizelos, Hellinikon, King Pyrros havalimanları kullanılmaktadır.
Ioannina Hava Durumu
 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  26°C
 • açık
  Cmt
  açık
  30°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  31°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  31°C
 • açık
  Sal
  açık
  34°C
Haritada Ioannina
Ioannina Havalimanları