Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Amsterdam - Konya Uçak Bileti

Amsterdam - Konya Arasında Uçan Havayolları

Amsterdam Hakkinda

Amsterdam, Hollanda’nın başkenti olmakta ve nüfus bakımından ülkenin en kalabalık şehri olmaktadır. Kanalları ile ünlü olmakta ve Amstel ırmağı üzerinde kurulu olmaktadır. İnsandan çok bisiklet bulunan bu şehir in büyük bölümü deniz seviyesinin oldukça altında olmaktadır. Eski dönemlerde bir ihtiyaç olan botevler, şimdiler ise bir yaşam şekli olmakta ve 2500’den fazla insanın su üzerinde yüzen bu evlerde yaşadığı bilinmektedir. Kültürel alanda yapısına bakıldığında çok dilli bir kent olan Amsterdam, içerisinde İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Fransızca da konuşulmaktadır. En ünlü mekanları arasında Dam Meydanı bulunur ve bu meydanda bulunan Kraliyet sarayının alt kısmında 14000 ahşap kazık bulunmaktadır. Müzeleri ile de ünlü olan şehir Avrupa’nın en çok turist çeken beşinci merkezi olmaktadır.

Konya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Konya

HAVAŞ bu havalimanında; şehir merkezi, otogar ve havaalanı olarak hizmet vermektedir. Taksi hizmeti mevcuttur. Ayrıca  5 adet araç kiralama şirketi mevcuttur.

Taksi ile Ulaşım

Taksiler terminallerin çıkışlarında uçak saatlerine göre düzenli olarak müşteri beklemektedir ve her zaman taksi bulma imkanı vardır.

Kiralık Araç

Araç kiralamak ve şehri daha iyi gezmek isteyenler için havalimanında 5 araç kiralama şirketi vardır. Bu firmalardan bazıları ;

 • Enterprise Ren a Car 0332 220 00 75

 • Avis  444 2 847’dir.

En Ucuz Amsterdam - Konya Uçak Bileti Fiyatları

Amsterdam - Konya Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Amsterdam - Konya Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da!

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

2670 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

4 saat 10 dakika

Konya Yerel Saat

01:36

Konya Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  -1°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  -0°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  1°C
 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  5°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  9°C

Haritada Konya