Adler Sochi - Kazan Uçak Bileti

Adler Sochi - Kazan Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Kazan Yerel Saat 19:52
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1510 KM

Adler Sochi - Kazan Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Adler Sochi - Kazan Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Kazan Uçak Biletleri

HY Uzbekistan Airways 16 Haziran 2023
Sochi Ankara 13.104 TL
Satın Al
S7 S7 Airlines 22 Haziran 2023
Sochi Antalya 8.160 TL
Satın Al
WZ Red Wings Airlines 08 Haziran 2023
Sochi Dalaman 13.256 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 05 Haziran 2023
Sochi İstanbul 7.494 TL
Satın Al
HY Uzbekistan Airways 07 Temmuz 2023
Sochi İzmir 14.407 TL
Satın Al
5F Arctic Circle Air 15 Temmuz 2023
Sochi Tiflis 20.834 TL
Satın Al
JU Air Serbia 10 Haziran 2023
Sochi Tivat 23.459 TL
Satın Al
PC Pegasus 10 Haziran 2023
Adana Kazan 5.402 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 05 Mayıs 2024
Ankara Kazan 13.772 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 05 Haziran 2023
Antalya Kazan 10.287 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 20 Ağustos 2023
Aşkabat Kazan 23.799 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 28 Mayıs 2023
Bodrum Kazan 6.972 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 06 Haziran 2023
Dalaman Kazan 3.684 TL
Satın Al
BA British Airways 29 Mayıs 2023
İstanbul Kazan 8.897 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 15 Eylül 2023
İzmir Kazan 7.744 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 10 Haziran 2023
Lefkoşe Kazan 25.633 TL
Satın Al
S7 S7 Airlines 15 Eylül 2023
Moskova Kazan 2.220 TL
Satın Al

Adler Soçi Hakkında

Rusya’da Krasnodar Kray’de yer alan bir şehir olan Soçi’nin Karadeniz’e kıyısı vardır. Rusya’nın resmi olmayan ‘Yaz Başkenti’ olarak anılır. Müthiş bir dağlık kıyı şeridi, çakıllı plajları, sıcak güneşli günleri renkli gece yaşantısıyla senede dört milyondan daha fazla turiste ev sahipliği yapan Suçi, ülkenin en büyük ve işlek tatil yeridir. Mayıs ayından eylül ayına kadar Soçi şehrinin nüfusu ünlüler ve siyasilerin de ziyaretiyle en az iki katına çıkmaktadır. Emniyetli ve rahat bir yolculuk için sitemizdeki seferleri inceleyebilir ve güvenli bir şekilde Soçi uçak bileti satın alarak hoşnut bir yolculuk geçirebilirsiniz. Ancak bu turist kalabalığının sadece yüzde üçünü yabancılar oluşturuyor. Soçi 2014 yılında Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmıştır. Soçi şehrinde doğayı, sporu, tarihi ve plaj tatilini seven insanlar için çok sayıda ilginç mekanlar mevcuttur. Onlarca etnik kökenli insanın yaşadığı şehirde kültürel çeşitlilik çok fazladır.

Soçi Gezilecek Yerler

Eski dönemden kalan Stalinist dönem Empire Style binalar şehrin çevresinde yerleşmiştir ve tarihi mimari meraklılarının ilgisini çekmektedir. Bunun yanında Godlik Kalesi 5000’li yıllarda inşa edilmiştir ve kalenin kalıntıları kalmış olmasına rağmen şu an arkeolojik olarak hazine niteliğindedir. Stalin’in Yazlık Evi politikacılar tarafından çokça ziyaret edilmektedir ve içerisinde Stalin’in kişisel eşyaları ve balmumu heykelinin sergilendiği bir müze bulunmaktadır. Soçi şehrini ziyaret etmek ve burada güzel bir tatil geçirmek için bilet.com sitemizden Soçi uçak bileti fiyatları ile ilgili bilgi alabilir ve hemen biletinizi satın alabilirsiniz.
Sovyet Birliği yıkıldıktan sonra Soçi şehrine çok sayıda geleneksel anıt bırakmıştır. Bunlardan birkaçı keşfedilmesi gereken önemli sanat eserlerdir. Anchor and Cannon, Churchill, Roosevelt ve Stalin, Feat for Life anıtı bunlardan birkaçıdır.
Şehrin tarihini ve kültürünü anlamak, sanat tarzını görmek için gezilmesi gereken yerlerin başında şüphesiz müzeler gelir. Soçi’ye gitmişken görmeniz gereken müzeler şunlardır; Soçi Sanat Müzesi, Soçi Tarih Müzesi, Soçi Spor Onur Müzesi, AAC Ahşap Plastik Sanat Galerisi.
Şehrin kalabalıklığının içinde dinlenmek ve temiz hava almak için çok güzel parklar mevcuttur. Riviera Park, Dendarium, Güney Kültürleri Parkı ve Frunze Parkı size kargaşada nefeslenmenin yanı sıra ilginç bitki çeşitleri, büyüleyici bir manzara ve Rusya kültüründen esintiler sunuyor.
Şehirde doğal güzelliklerden çeşit çeşit dağlar, çocuklarla eğlenceli vakit geçirilebilecek lunapark ve su parkları gibi seçeneklerin yanında bolca festival ve şenlik de düzenleniyor.

Soçi Uçak Bileti Fiyatları

Soçi’yi ziyaret etmek için sitemiz üzerinden Soçi uçak seferleri alternatiflerine göz atabilirsiniz.

Adler Soçi, Rusya Federasyonu’na bağlı bir kent merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Krasnodar Krayı bölgesine bağlı olan bu merkezi belde kentsel bir rayon olduğu verilen bilgiler arasındadır. Rayonun yüz ölçümüne göz attığımız da 1.352 kilometre yüzölçümüne sahip olduğu görülür. Yapılan nüfus sayımına göre kentte 69,100 kişinin yaşadığı tespit edilmiştir. Karadeniz kıyı bölgesinde Mzımta ırmağının ağız kısmında bulunana bu belde 1830 yılında Ruslar tarafından ele geçirilmiştir. Rusların eline geçen bu beldeye St. Duhovski adlı Rus askeri adına bir kale kurulmuştur. 1864 yılına gelindiğinde ise Çerkesya’nın Ruslar tarafından istila edilmesi ile birlikte bölgede yaşayan Çerkes kökenli insanlara etnik temizleme işlemi uygulanarak Osmanlı topraklarına geri gönderilmeleri sağlanmış ve belde tamamen Ruslara kalmıştır.

Kazan Hakkında

Kazan, Tataristan’ın sınırları içinde bulunan bir şehirdir. Tataristan’ın en büyük şehirlerinden biri olmasının yanı sıra başkent konumunda karşımıza çıkmaktadır. Şehir de yapılan son nüfus sayımına göre 1.105.289 kişi yaşadığı bilinmektedir. Şehrin özelliklerine bakıldığında bizleri İdil Nehrinin kenarında bir liman, bir tren istasyonu ve uluslararası uçuş sağlamak adına bir havalimanı bulunmaktadır. Uçak, helikopter, optik aletler, tıbbi cihazlar, petro-kimya, kompresör, doğal gaz aletleri, ayakkabı, deri, sabun, kürk ve kimyasal madde üreten pek çok fabrikası bulunduğu için ekonomi düzeyi oldukça iyi durumdadır. Kurulan matbaa sayesinde dergi ve gazete basımı da yapılmaktadır. Bunun yanı sıra geçmiş yıllarda Kur’an basımının da yapıldığı görülür. Matbaanın gelişmesi ile birlikte pek çok kitap evinin açıldığı görülür. Kazan şehrinde Tatarca, Rusça, Çuvaşça dillerinin kullanıldığı görülür. Bu yüzden şehir içinde bu dillerde yazılmış olan dergiler çıkarılmaktadır. Çıkarılan dergilere göz attığımız da bizleri Şehri Kazan, Vatanım Tatarstan, Respublika Tatarstan, Veçernaya Kazan, Kazan Utları, Süyünbike, Maarif, Miras ve İdil karşılamaktadır.

Adler Sochi - Kazan Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adler Sochi - Kazan arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Adler Sochi - Kazan arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1510 KM kadardır.
Adler Sochi ve Kazan arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Adler Sochi - Kazan arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Ural Airlines, Aeroflot, S7 Airlines, Jsc Nordavia, Nordwind Airlines firmalarıdır.
Adler Sochi - Kazan arasında Sochi Intl, Kazan Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Kazan Hava Durumu

 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  20°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  18°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  15°C
 • açık
  Sal
  açık
  10°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  15°C

Haritada Kazan

Adler Sochi Havalimanları

Kazan Havalimanları