Yalova Star AVM

Adres

Süleymanbey Mah. Cengiz Koçal Cad. No:54/1 YALOVA 226 811 40 49 - info@cinemapink.com

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Yalova Star AVM Sinema Salonu

            Yalova'nın merkezinde yer alan Star AVM, kara ya da deniz yoluyla şehre gelenleri karşılar. 2014 yılında hizmete açılan bina, şehrin en büyük, organize ve kapsamlı alışveriş adresi olarak görülebilir. Yalova Star Avm sinema modern dekorasyonu, ferah fuayesi, son teknolojilerle donatılmış salonları ve online hizmetleriyle özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistleri ağırlar.
 

 Star AVM'de Neler Yapılabilir?

 
            10 bin metrekarelik bir kapalı alana sahip olan AVM, teras manzarasıyla ziyaretçilerine hoş saatler geçirme fırsatı sunar. Şehirde yaşayanların yanı sıra, misafirlerini bekleyenler ya da yolcu edenlerin uğrak yeri olan merkez, kapalı otopark imkanıyla da günlük ihtiyaçların kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanmasına imkan tanır.
 
            Ferah bir ortama sahip olan AVM'de yürüyen merdivenler ve panoramik fast food alanı şehrin değerinin artmasına yardımcıdır. Birbirinden farklı 6 filmin izlenebileceği Yalova Star Avm sinema salonu sahip olduğu modern alanlarla filmi beklerken veya film arasında hoş sohbetlerin yapılması için uygundur. Film başlamadan önce, arada ve film bittikten sonra keyifli zaman geçirilebilecek olan Star AVM'de vizyona yeni girmiş ve en çok beğenilen filmler seyredilebilir.
 

 Star AVM'ye Nasıl Gidilir?

 
            Kentin tam merkezinde konumlanan AVM'ye şehir içinde yaşayanlar kadar şehir dışından gelenler de kolay bir şekilde ulaşabilir. İDO iskelesinin, minibüs duraklarının ve Marina'nın tam karşısında yer alan merkez, bu özelliğiyle çok geniş bir misafir kitlesinin ihtiyaçlarını karşılaması için en çok tercih edilen mekan olarak gösterilebilir.
 
            Yılın 365 günü açık olan Star AVM, 10.00-22.00 saatleri arasında yerli ve yabancı markalardan oluşan mağaza karmasıyla fark yaratmayı başarır. Bankamatiklerden hizmet alanlarına, hazır giyimden elektroniğe, marketten fast fooda kadar pek çok farklı sektörün aynı çatı altında hizmet verdiği Star AVM, sinemasıyla da bölgede yaşayanların en sık ziyaret ettiği yerdir.
 

 Sinema Salonlarındaki Hizmetler Nelerdir?

 
            Cinema Pink organizasyonunda sürdürülen sinema hizmetleri, kurumsal bir anlayışla verilir. Film ve seans bilgileri internet üzerinden öğrenilirken, online Yalova Star Avm sinema bileti alan film meraklıları koltuk seçme avantajını da elde edebilirler. Sinemaseverlerin her türlü ihtiyacının karşılandığı salonlarda dikkat çeken ayrıcalıklar arasında; nitelikli hizmet, tecrübeli kadro, uygun fiyat ve hızlı servis anlayışı dikkat çeker.