Silivri Kipa

Adres

Yeni Mah. General Ali İhsan Türkkan Cad. Kipa AVM. No: 30 Silivri - İSTANBUL 212 729 01 20 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Silivri Kipa Sinema Salonu

             Silivri bölgesinde sinema izlemenin en keyifli mekanı olan Cinema Pink Silivri Kipa sinema salonu, mükemmel bir sinema deneyimi yaşatıyor. Konforlu ve yüksek teknolojiyi içeren bu sinema salonunda, vizyona giren en yeni filmleri anında takip edebilirsiniz.
 

  Vizyona Giren En Yeni Filmler

 
             Yeni filmleri anında izleyebilmek, birçok sinema meraklısı için değer taşıyor. Bu filmler daha merkezi bölgelerde anında yayınlanıyor. Fakat merkeze uzak bölgelerde de aynı filmlerin eş zamanlı olarak yayınlanmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Cinema Pink Silivri Kipa sinema salonu, bu bölgede tüm filmleri yakından takip etme fırsatı yakalayacağınız bir fırsat sunmaktadır. Yabancı filmlerden yerli yapımlara kadar izlemek istediğiniz tüm filmleri, bu sinema salonunda dilediğiniz her an izleyebilirsiniz. Gün içerisinde farklı saatlerde yayınlanan film seansları, hem hafta içi hem de hafta sonları oldukça büyük ilgi ile karşılanmaktadır.
 

  Son Teknolojili Sinema Salonu

 
             Filmleri yüksek kalitede izlemek, önemlidir. Aksi halde bir yapım ne kadar başarılı olursa olsun, filmin izlendiği salon yeterli teknik alt yapıya sahip değilse, film izlemekten keyif almak mümkün olmaz. Sizlere sinema teknolojisinin en son yeniliklerini gururla sunan Cinema Pink, Slivri Kipa Alışveriş Merkezinde bulunan sinema salonunda yüksek kaliteli bir görüntü ve ses kalitesini sunmaktadır. Bu sinema salonunda mevcut bulunan 4K görüntü sistemi, filmlerin en canlı renkleriyle ve gerçekçi görüntülerle izlenebilmesine olanak sunmaktadır. Ayrıca son dönemlerin en iyi ses sistemi olan Dolby Atmos, size 3 boyutlu bir ses deneyimi yaşatmaktadır. Tüm bu özelliklerde beraber salonda rahat koltuklar ve iyi bir havalandırma sistemi mevcuttur.
 

  Ulaşım Kolaylığı İçeren Lokasyon

 
             Silivri, özellikle yaz aylarında tatil amaçlı gidilen, İstanbul'un sessiz ve sakin ilçelerinden biridir. Ancak kış aylarında da burada yoğun bir nüfus ikamet etmektedir. Dolayısıyla bu bölgede ulaşımın yaz ve kış ayrımı olmadan, kusursuz devam ettiğinden bahsetmek mümkün. Kipa, Silivri'nin merkezi sayılan bir konumdadır. Bu mekanın önündeki duraklardan hem Silivri içi ulaşım hem de İstanbul'un merkezine giden otobüsler sıklıkla geçmektedir. Dolayısıyla Silivri Kipa sinema bileti edinerek bir film izlemeyi seçtiğinizde ulaşım yönünden de hayli rahat edebilirsiniz.
 
Daha Fazla Göster