Lüleburgaz 39 Burda

Adres

Durak Mahallesi, 39750 Lüleburgaz - Kırklareli [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Lüleburgaz 39 Burda Sinema Salonu

            Nisan ayının 19'un da açılan, sadece Lüleburgaz'ın değil aynı zamanda Trakya'nın gözde mekanı olan adresiyle tanışabilirsiniz. Lezzet, eğlence dünyaca ünlü giyim markalarıyla alışverişin tadını doyasıya çıkaracağınız yerde olacaksınız. Tam 4 adet açık avlusu bulunan 500 araç kapasiteli merkez, boş zamanları en iyi şekilde değerlendirmenin kapılarını da sonuna kadar açmaktadır. Eğer sinema seyretmeyi seven biriyseniz, en konforlu ve rahatlığı lüks salonlarda bunu başarabileceğinizi de bilmelisiniz. Böylece eksiksiz ve kusursuz bir zamanın tadını doyasıya yaşayabilirsiniz.
 

 7 Ayrı Salonda Harika Film İzleme Şansı

 
            Alışveriş merkezinin bünyesinde CinemaPink firması tarafından 7 tane salon özenle dizayn edilmiştir. Bütün ülke genelinde olduğu gibi Lüleburgaz 39 Burda sinema ortamı da müşterilerine en konforlu ortamı vermektedir. Sinema yayınlama sektörünün tüm gerekliliklerini en yeni nesil teknolojiyle sunmaktadır. Ses sistemi bakımından 3 boyutlu formatı ve HD gösterim niteliğiyle kendinizi adeta filmin içinde bulmanıza vesile olacak dev ekranlarıyla ön plana çıkmaktadır. Oldukça ergonomik tasarımlı deri koltuklarıyla tüm sinema boyunca en üst düzey rahatlığı garanti etmektedir. Aynı zamanda havalandırma sistemiyle homojen hava dengesi de seans boyunca sağlanmaktadır.
 

 Lüleburgaz 39 Burda Sinema Salonuna Ulaşım

 
            Şehrin merkezinde olması nedeniyle pek çok güzergahı bulunan otobüsle ulaşılabilir. Kişisel aracıyla gelmek isteyenlerinde trafik sıkışıklığına maruz kalmadan gelmesi kolaydır. Lüleburgaz 39 Burda sinema salonu, hızlı erişilebilir özelliğiyle de beğeni toplamaktadır. En son çıkan ve yeni tüm filmleri izlemenin aracı unsuru olmaktadır. Film saatini beklemeniz adına hazırlanmış alanında oturabilir, sevdiğiniz içeceği tüketebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde pek çok kez seans seçeneği sunan sinema salonuyla uygun vaktinizi değerlendirebilirsiniz.
 

 Hemen Bilet Alım ve Rezervasyon İşlemleri

 
            Alışveriş merkezine gitmeden irtibat seçenekleri üzerinden arayabilir ve dilediğiniz film için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Türkiye genelinde Cinema Pink ailesinin yaptığı kampanyaların Lüleburgaz 39 Burda sinema bileti alımlarında da geçerli olduğu bilinmektedir. Dilediğiniz zaman satın alabileceğiniz biletlerle son derece elit bir mekanda film izlemenin keyfini sürebilirsiniz. Binlerce kişiyi konuk eden adresle doğru bir karar verdiğinizi görecek ve bundan sonra müdavimi olmayı da memnuniyetle isteyeceksiniz.
 
Daha Fazla Göster