Levent Metrocity

Adres

Büyükdere Cad. No: 171 Levent - İSTANBUL212 344 00 30 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Levent Metrocity Sinema Salonu

            İstanbul'un merkezinde yer alan Metrocity AVM, zengin ulaşım seçenekleriyle her gün yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlar. Tüm dünyada bilinen ve kaliteli ürünleriyle tanınan markaları bir araya getiren AVM, gününü keyifli aktiviteler ve vizyona yeni girmiş filmler eşliğinde geçirmek isteyenlere kapılarını aralar.
 

 Birbirinden Renkli Faaliyetler

 
            Tek başına gezmek isteyenlerin yanı sıra dostlarıyla özel saatler geçirmek isteyenlerin de tercihi olan Levent Metrocity sinema salonları, son teknolojilerle donatılmış salonları ve modern görünümüyle eşsiz bir seyir keyfi yaşatır. Geniş deri koltukları, yürüyen merdivenleri, film galaları ve her türlü talebi karşılayacak donanımıyla en yeni filmlerin vizyona girdiği salonlarda siz de görmek istediğiniz filmi online rezervasyon ayrıcalığıyla istediğiniz seansta izleyebilirsiniz. Ses ve görüntü kalitesiyle izleyiciyi olduğu yerden alarak filmin içine sokan salonlarda filmin sonunun gelmesini istemeyeceksiniz.
 

 Ulaşım Kolaylığıyla Fark Yaratan Alışveriş Merkezi

 
            İstanbul gibi bir metropolde dünyada örneğine az rastlanan ulaşım alternatiflerine sahip olan Metrocity, direkt metro bağlantısıyla sadece yakın çevrede oturanları değil şehrin farklı bölgelerinde oturan ziyaretçilerini de düşünür. Alışveriş öncesi olduğu kadar sinema sonrasında da evine kolay, hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde dönme şansını elde eden ziyaretçiler kapalı otopark hizmetinden de yararlanabilirler.
 
            Şehrin en dinamik AVM'leri arasında yer alan ve 9 farklı mekanda hizmet veren Levent Metrocity sinema salonu ile izlemek istediğiniz filmleri vizyona girer girmez seyretme şansını yakalayabilirsiniz. Hafta içi seanslarda uygun fiyatlarla online bilet alabilir ve kendinize daha fazla zaman ayıracak fırsatı yaratabilirsiniz. Kolay erişilebilir bir lokasyona sahip olan, ofis binası ve rezidanslardan oluşan yapısıyla farklı yaşam stillerinin bir arada bulunmasını sağlayan AVM, sunduğu hizmetlerle ziyaretçilerinin içeride bulundukları süreyi konforlu ve keyifli geçirmesi için çalışır.
 

 Yenilikçi Hizmet Anlayışı

 
            Metro bağlantısı sayesinde günün her saati kolay ulaşım imkanı sunan AVM'ye, alışverişin yanı sıra sadece keyifli zaman geçirmek için de gidilebilir. Planınızı önceden yaparak online Levent Metrocity sinema bileti alabilir ve profesyonel hizmet ayrıcalığıyla tanışabilirsiniz. Dönemsel faaliyetler, kampanyalar ve indirimlerle her zaman müşterilerin yanında olan bir yönetim anlayışına sahip olan Metrocity, AVM sektörünün en önemli ve öncü temsilcileri arasında parmakla gösterilecek yere sahiptir.
 
Daha Fazla Göster