İzmit Arastapark AVM

Adres

Yahyakaptan Mah. Akasyalar Cad.No:24 Kat:2 Arastapark AVM İZMİT 262 311 12 84 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

İzmit Arastapark AVM Sinema Salonu

            Hem alışveriş hem de bir yaşam alanı olma özelliği taşıyan İzmir arastapark avm misafirlerinin rahat ve eğlenceli zaman geçirebilmesi için bir alışveriş merkezinde olması gereken hemen hemen tüm özellikleri taşıyor. Arkadaşlarınızla, ailenizle ya da kendi başınıza güzel bir gün geçirmek isterseniz alışverişiniz sonrasında yemek yiyebilir ve size uygun saatlerde seçtiğiniz bir film için İzmit Arastapark Avm sinema salonundan biletinizi alabilirsiniz.
 

 Sinema Salonu İle İlgili Bilgiler

 
            İzmit Arastapark Avm sinema salonu misafirlerin rahat bir şekilde filmleri izlemesi için özel olarak dizayn edilmiştir. Farklı büyüklüklerdeki ve kapasitedeki salonlarda yalıtımlı duvarlar sayesinde bir diğer salondaki sesleri duymadan film izleme keyfiniz yaşayabilirsiniz. Sinemaya giriş öncesi isterseniz internet sitesi üzerinden isterseniz de sinema girişindeki satın alma bankosundan hem film salonlarını ve seanslarını öğrenebilir hem de biletinizi alabilirsiniz.
 

 Kampanya ve İndirimler Mevcuttur

 
            Sinema salonlarında öğrenciler ve öğretmenler için uygun fiyat avantajları bulunmaktadır. Aynı zamanda haftanın indirimli günü uygulaması ile de sinema tarafından belirlenen bir günde bilet fiyatları diğer günlere göre daha uygun olmaktadır. Özellikle arkadaş grubunuz ile tercih edeceğiniz bu indirim gününde istediğiniz seansa ve filme girme şansınız bulunmaktadır. Salonlarda bulunan geniş ve kullanışlı koltuklar sayesinde kalabalık bir grup halinde gitseniz bile rahatça film izleme şansınız bulunmaktadır. Sinema salonunda bulunan görüntü teknolojisi en üst seviyededir. Bu teknoloji sayesinde hem animasyon filmleri hem de üç boyutlu filmler salonlarda gösterime girebilmektedir. Sinema biletlerinizi arzu ederseniz film vizyona girmeden önce de salonlardan ya da internet uygulamalarından alabilirsiniz.
 

 Alışveriş Merkezine Nasıl Gidilir?

 
            İzmir Arastapark alışveriş merkezine şehir içinde bulunan toplu taşıma araçları ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kendi aracınız ile de navigasyondan ya da haritadan yararlanarak en kısa yolları kullanıp alışveriş merkezine varmanız mümkündür. Alışveriş merkezine girdikten sonra isterseniz direkt olarak sinema katına çıkıp İzmit Arastapark Avm sinema bileti satın alabilir ve sinema saatinize kadar alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Yüksek kalitedeki ses ve görüntü sistemleri ile donatılmış olan salonlarda günün yorgunluğunu atacak ve keyifli zaman geçireceksiniz.
 

Daha Fazla Göster