İzmir Folkart Towers

Adres

Adalet mah. Manas Bulvarı. No: 47 Bayraklı - İZMİR 232 502 22 10 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

İzmir Folkart Towers

Folkart Towers Çarşı

 
            İzmir'de yaşayan pek çok kişinin günlük ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilmeleri için dizayn edilen folkart çarşı, biribirinden ünlü markalara ev sahipliği yapmaktadır. Sosyal yaşam alanı odaklı tasarlanan folkart alışveriş merkezi, aynı zamanda rezidans sakinlerinin, ofis çalışanlarının de tercih ettiği bir mekandır. Sanattan spor aktivitelerine, spadan yemek alanlarına kadar pek çok alanda geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Damak keyfine düşkün olanların da düşünüldüğü Folkart Towers'ta et, balık, meze çeşitleri sunan restaurantlar bulmak mümkün. Gün ortası kahve içmek ya da sabah güne güzel bir kahvaltıyla başlamak isteyenler için de alternatifler bulunmaktadır. Ayrıca sinema sevenlerin yakından takip ettikleri filmleri bulabileceği konforlu salonlara sahip olan İzmir Folkart Towers sinema keyfini de oldukça konforlu şekilde İzmirlilere yaşatmaktadır.
 

 Folkart Towers Sinema Salonu

 
            Rahat koltukları, yüksek çözünürlüğe sahip görüntü sistemleri ve profesyonel ses kalitesiyle sinema sevenleri misafir eden izmir folkart towers sinema salonu, değişik dekorasyon stiliyle de Folkart Çarşı'da vizyondaki filmleri seyircileriyle buluşmaktadır. Son teknolojilerin kullanıldığı sinema salonunda, 4K görüntü kalitesi ve mükemmel ses sistemleriyle(Dolby digital ve Jbl sound) izleyenler adeta filmleri kendileri yaşamaktadır. Sinema sevenlerin hoşuna gidecek olan bir başka yenilikse; fuaye alanında oluşturulan ve ödünç kitap alınabilen bir kütüphaneye sahip olunmasıdır. Bu alanda film saatini beklerken kitap okumak, hatta kitap bağışı da yapılabilmektedir. Hem eğlence hem de bilgi dünyasıyla iç içe olmak isteyenlerin İzmir Folkart Towers sinema bileti almak ve film izlemek için ilk tercihi olmak mutluluk vericidir. 2015 yılında Cinemapink, ICTA(The International Cinema Technology Association tarafından "Yılın En İyi Sineması" seçilmiştir.
 

 Sinema Salonu Ulaşımı

 
            İzmirlilerin yaşam tarzını farklı bir stile sahip olmasını sağlayan Folkart Towers, merkezi konumundan dolayı oldukça kolay şekilde gidilebilen bir sosyal yaşam merkezi özelliğindedir. İzmir'le bütünleşmiş olan yerli markaların yanı sıra, ulusal markaların da yer aldığı Bu İzmir alışveriş merkezi, İzmir'in her yerinden kolay ulaşım imkanına sahiptir. Bu sayede sinema sevenlerin ister hafta içi ister hafta sonu çok rahat gelerek izlemek istedikleri filmleri seyretme şansları bulunmaktadır.
 
            Detaylı bilgi almak için: 0232 502 22 10 telefon numarasını aramak ya da bilet.com sayfası ziyaret edilerek gösterimde olan filmlere ulaşılabilmektedir.
 
Daha Fazla Göster