Isparta Iyaş Park AVM

Adres

Bahçelievler Mah. Ertokuş Cad. No: 1  IyaşPark A.V.M  Isparta 246 228 26 88 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Isparta Iyaş Park AVM Sinema Salonu

            Isparta da bulunan Iyaş Park Alışveriş Merkezi çeşitli aktiviteler için imkan sunuyor. Hemen hemen her avm de olduğu gibi burada da sinema hizmeti sunuluyor. Iyaş park sinema salonlarında müthiş bir sistemle dizayn edilmiştir. Ses sistemleri, koltukları ve renkleri ile bütünlük içerisinde ahenk oluşturuyor. Sinema salonlarında yeterli sayıda koltuk olması ve yeterli sayıda salonun bulunması da en yoğun dönemlerde bile ziyaretçilere rahatlıkla hizmet verebilmesini sağlıyor. Bu da sinema keyfinin çıkarılmasını sağlıyor. 2010 yılında hizmete açılan alışveriş merkezinde sinema hizmeti de en konforlu şekilde verilmektedir. Isparta Iyaş Park Avm sinema için ideal koşulları oluşturuyor. Sinema oldukça konforlu bir film izleme imkanı sunuyor. Bekleme alanları ve lavabolar da oldukça temiz tutuluyor. Aynı zamanda teknik tesisatın periyodik bakımları da özenle yapılıyor.
 

 Vizyona Giren Filmler Iyaş Park Sinemalarında

 
            Hem Isparta halkı hem de gezmek için gelen ziyaretçiler en güncel filmleri ilk seyreden oluyorlar. Vizyona giren filmi hemen izlemek için Isparta Iyaş Park AVM sinema bileti almak yeterli oluyor. Kolay bilet alma imkanı ile eşsiz bir sinema keyfini yaşamak ta mümkün oluyor. Vizyona giren tüm filmler oldukça hızlı bir şekilde seyirci ile buluşturuyor. Kaliteli gösterim sunmasından ise teknik alt yapının kuvvetli olması büyük yer tutuyor. Filmlerin hem hızlı bir şekilde hem de en kaliteli gösterim ile izleyiciye sunulmasına özellikle dikkat ediliyor.
 

 Film İzlemenin Keyfi Iyaş Park Sinema Salonlarında

 
            Yeterli sayıda sinema salonu her vizyona giren filmleri seyirci ile buluşturuyor. Konforlu ve modern dizaynı ile uyumlu Isparta Iyaş Park Avm sinema salonu yeni filmlerin en yoğun zamanlarda dahi seyircilere aynı konforla sunuyor. Bunun en büyük nedeni ise sinema salonlarının yeterli alt yapısı oluyor. Hem sinema salonları hem de dinlenme alanları keyifli bir film izleme imkanını sunuyor. Isparta da sinema keyfi ıyaş park avm sinema salonları ile çok daha coşkuyla yaşanıyor. Her film mümkün olduğu kadar fazla vizyonda kalarak seyirciye sunuluyor. Sinema da film izlemenin son derece keyif verici olması için de tün detaylar dikkatli bir şekilde hazırlanıyor.