Güngören Park AVM

Adres

Genç Osmaniye mah. Şehit Org. E.Bitlis Cad. Güngören - İSTANBUL 212 568 21 09 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Güngören Park AVM Sinema Salonu

            Anadolu Yakasında nezih bir alışveriş ve yaşam merkezi arıyorsanız Güngören AVM bütün bunları karşılayacak yegane adrestir. Artık işinize ya da stresli anlara bir mola vermek ve vizyona yeni giren yerli ya da yabancı filmleri keyifle seyretmek istediğiniz de başka bir seçeneğe gerek duymayacaksınız. Tam 810 metre kareden daha büyük ve birden fazla izleme salonuna sahip Güngören Park AVM sinema ile ne denli doğru bir karar verdiğinizden de emin olacaksınız.
 

 Kalite, Konfor ve Adeta Ev Rahatlığında Sinema Vakti

 
            Mükemmel bir dizayn ve kendinizi mutlu hissedeceğiniz sinema salonu tasarımıyla ön plana çıkmaktadır. Salon alanlarının geniş bir mekan olması ve malzeme bakımından en yeni ürünlerin kullanılması keyfi katlamaktadır. Koltukların geniş ve ultra rahat olması, 1 ya da 2 kişilik seçenekler sunması ve dilediğiniz gibi seyredebilme imkanını vermesi önemli bir artısıdır. Sinemanın yayınlandığı ekranın teknoloji harikası özellikleri ve pür dikkat izlemenizi sağlayan güçlü ses sitemi de bir diğer önemli faktörüdür.
 

 Günün Her Saatinde Size Uygun Seanslar

 
            Sabah 10.00 ve akşam 22.00 saatleri arasında hizmet veren Güngören Park AVM sinema salonu, tek bir seferde pek çok film arasından seçim yapabilme şansını tanımaktadır. Gişe rekorları kıran ve tercih ettiğiniz filme giriş yapmadan önce AVM içerisinde vakit geçireceğiniz eğlence alanları cafe bölümleri ya da fast food alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz. Biletlerinizi sinema salon girişinde bulunan gişelerden hemen temin edebilir ya da önceden arayarak rezervasyon sağlayabilirsiniz. Aileniz, dostlarınız ya da bir başınıza harika bir sinema seyretmenin farkını nezih bir ortamda yakalayacağınızı da kesinlikle unutmamalısınız.
 

 Özel Kampanyalar ve Ekonomik Bilet Avantajlarından Yararlanın

 
            Yılın belirli dönemlerinde farklı kurumsal markalarla anlaşma yapılması, cazip indirimlerden istifade etmek anlamına gelmektedir. Soğuk kış gün ve gecelerinde eğlenceli, heyecanlı, gerilimli filmleri hemen Güngören Park AVM sinema bileti alarak gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey vizyonda bulunan filmlerin neler olduğuna göz gezdirmektir. Mükemmel anları, unutulmaz vakitleri geçirmek sizin elinizde. Harika bir sinema salonunda her şeyin umduğunuz gibi geçeceği zaman hemen tanıklık edebilirsiniz.
 
Daha Fazla Göster