Eskişehir Kanatlı

Adres

Hoşnudiye mah. İsmet İnönü cad. No: 57 Kanatlı AVM  Kat: 4  ESKİŞEHİR 222 231 42 92 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Eskişehir Kanatlı Sinema Salonu

            Eskişehir'in butik ve tarihi anımsatan mimari yapısı ile gözdesi olan Kanatlı AVM'de harika anlar yaşamak hayal değildir. Toplam 4 kat ve 20 mağazadan oluşan merkez, İsmet İnönü caddesinin hemen üzerinde olmasıyla da şehrin her noktasına yakın mesafededir. Tramvay ve otobüslerle rahatlıkla ulaşılabildiği gibi, şahsi aracınızla da dakikalar içerisinde erişim sağlanacak noktadır. Genel ağırlıklı olarak yiyecek, içecek, oyun, eğlence ve marketin bulunduğu adreste, bir de tarifsiz şekilde keyfine varacağınız sinema salonunun olduğunu da belirtmek gerekir.
 

 Nezih ve Elit Bir Mekanda Sinema Seyretme

 
            CinemaPink, sinema sektöründe Türkiye genelinde en iyisini sunan bir markadır. Bu ayrıcalığını Eskişehir Kanatlı sinema salonu içinde göstermektedir. Gittiğiniz zaman memnun kalmanıza dair tüm detay düşünülmüştür. Kanatlı alış veriş merkezinde 9 ayrı salonunun olduğunu ve hepsinin aynı tasarımla siz değerli müşterilerine sunduklarını da söylenmelidir. İzleme alanına girdiğiniz de rahat bir ortam bulma müjdesini garanti etmektedir. Göz yormayan renge sahip deri koltukların 1 ya da 2 kişilik opsiyonuyla seçilebilmektedir. 3 boyutlu ses efekt sistemi ve büyük full hd gösterim ekranıyla da izlemenin en mükemmelini sağlamaktadır.
 

 Yeni Filmler ve Gün Boyu Seanslar İçin Kanatlı AVM

 
            Hafta içi ve hafta sonu sabah 10.00, akşam 22.00 arasında hizmet veren Eskişehir Kanatlı sinema salonu, vizyona daha yeni giren filmleri sizlerle buluşturmaktadır. Gişe rekorları kırması beklenen filmleri artık büyük bir mutlulukla seyretmek istediğiniz de ilk tercih edeceğiniz yer olacaktır. Film saati öncesinde oturup bir şeyler yemek ya da içebilmek adına bekleme alanında da bulunabileceksiniz. Girdiğiniz andan itibaren dekorasyonuyla büyük beğeni toplayan eğlence merkezinde zamanın su gibi akıp gittiğini de göreceksiniz.
 

 Kolay Bilet Alımı İçin Kanatlı AVM Sinema

 
            Yoğun bir iş temposunun ardından kendinize, ailenize vakit ayırmak istediğiniz de sinema seyretmek için hemen girişimde bulunabilirsiniz. Bunun için Eskişehir Kanatlı sinema bileti almanız yeterlidir. Bizzat alışveriş adresine giderek ya da rezervasyon yapabileceğiniz irtibat numaraları üzerinden bunu yapabilirsiniz. Acele edin ve sizlerde gerektiği zaman böylesine elit bir seçenekle her şeyin yolunda gittiği zamanları yaşayın.