Buyaka AVM

Adres

Fatih Sultan Mehmet Mh. Balkan Cd. Buyaka AVM No:56 Ümraniye - İSTANBUL 216 504 2042 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Buyaka AVM Sinema Salonu

            Buyaka Avm sinema salonu hem donanımı hem de konforlu film izleme salonları ile sinema sevenlere muhteşem imkanlar sunmaktadır. Tüm alt yapısal donanıma sahip olan Cinemapink Buyaka Avm sinema salonu kaliteli ve oldukça rahat film izleme zevkini tüm müşterilerine sunmaktadır. Farklı sinema salonlarının yer aldığı Buyaka Avm en gelişmiş görsel efektler ile beraber film izlemenin en zevkli halini izleyiciler ile buluşturmaktadır.
 

 Buyaka Avm Sinema Salonu Donanımları

 
            Buyaka Avm sinema salonları diğer salonlar göre daha güçlü bir alt yapı sunmaktadır. Sinema severler için tasarlanmış özel salonlarda 3D özelliğinin tüm güncel versiyonlarını tercih edebilirsiniz. Buyaka Avm sinema salonları toplamda 6 salondan oluşmaktadır. Her hafta ve her ay güncellenen film koleksiyonu içerisindeki filmleri Buyaka Avm sinema bileti fırsatlarını yakalayarak, dilediğiniz salonda izleme zevkini bulabilirsiniz.
 
            Salon içlerinde özel olarak dizayn edilmiş gümüş perdeler görsel olarak daha haz dolu bir film izlemenizi sağlamaktadır. Salonların tümünde deri koltuk tasarımı kullanılmış olup, koltukların hepsi film izleme rahatlığını izleyicilere sunmaktadır. Ayrıca, 145 cm koltuk aralıkları ile filminizi oldukça konforlu izleyebilirsiniz.
 
            Dolby digital ses tasarımı ile tüm filmleri en dolu efekt ve ses kalitesiyle izleme imkanı da Buyaka Avm sinema salonlarında sizleri bekliyor. Salon tasarımı olarak beton ile ahşap karışımı modern bir dekorasyona sahip olan salonlar genişlik olarak da film sevenleri keyifli filmler izlemeye çağırmaktadır.
 

 Buyaka Avm

 
            Buyaka Avm, 166 mağazaya sahip 4 katlı Ümraniye merkezli bir alışveriş merkezidir. İçerisinde her ihtiyaca yönelik mağazaları bulabileceğiniz Buyaka Avm, 1200 araçlık otopark alanına da sahiptir. Alışveriş merkezi içerisinde uluslararası ve yerli pek çok marka bulunmakta, özel olarak tasarlanmış çocuk oyun alanları ve yetişkinler için eğlence salonları yer almaktadır. Sinema salonları ise güncel filmleri büyük bir rahatlık ve konfor içerisinde film sevenlere sunmaktadır.
 

 Buyaka Avm Ulaşım

 
            Buyaka Avm, Balkan Caddesi, Tepeüstü, Ümraniye ilçesinde yer almaktadır. Buyaka Avm servisleri ile dilediğiniz saatlerde alışveriş merkezine kolay ve ücretsiz ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, toplu taşıma araçlarından 11H ve 20Ü hatlı otobüsleri tercih ederek de alışveriş merkezine ve avm bünyesindeki sinema salonlarına erişim sağlayabilirsiniz.
 
Daha Fazla Göster