Bakırköy Carousel

Adres

Halit Ziya Uşaklıgil cad. Carousel AVM. No: 1 Kat: 2 Bakırköy İSTANBUL 212 570 03 07 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Bakırköy Carousel Sinema Salonu

             En yüksek kaliteye sahip sinema keyfini sizlere sunan Cinema Pink ile Bakırköy Carousel​ sinema salonunda yayınlanan sinema seanslarında en çok izlenen, yeni ve başarılı filmleri takip edebilirsiniz. İstanbul'un en geniş alışveriş merkezlerinden olan Bakırköy Carussel'de hizmet sunan bu sinema salonu, iyi bir film deneyimi için ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklere sahiptir.
 

  Sinema Teknolojisinin Geldiği Son Nokta

 
             Teknolojinin gelişimi, sinema sistemlerini de olumlu yönde etkiliyor. Son dönemlerde bu yönde yapılan yenilikler, sinema sistemlerinin kusursuz bir görüntü ve ses kalitesi ile izlenmesine imkan tanımaktadır. Cinema Pink, 4K görüntü sistemini ülkemizde ilk kez kullanan sinema salonudur. Bu sistem Bakırköy Carousel​ sinema salonu avantajları arasında sizlere sunulmaktadır. Ayrıca 3 boyutlu ses sistemi olan Dolby Atmos ile yalnızca görüntülerde değil, seslerde de en yüksek performans elde edilmektedir. Bu kalite ile izlenen filmler, izleyicilere çok daha gerçekçi bir atmosfer sağlamaktadır.
 

  İstanbul'un En Renkli Mekanında Film Keyfi

 
             İstanbul'un seçkin bölgelerinden olan Bakırköy, oldukça işlek ve hareketli bir bölgedir. Carusel Alışveriş Merkezi her bakımıyla donanımlı ve ulaşımı oldukça kolay bir mekandır. Bu mekanda yer alan çok sayıda dükkan ve yiyecek içecek hizmeti sunan işletmeler mevcuttur. Film izlemek için geldiğiniz bu alışveriş merkezinde, aynı zamanda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Film esnasında yanınıza almak istediğiniz kahve veya atıştırmalıkları da bu işletmelerden temin etmeniz mümkündür. Ulaşım yönüyle hayli işlek bir alanda olan Bakırköy Carusel, gecenin ilerleyen saatlerinde dahi birçok ulaşım imkanına sahiptir. Bu sayede geç saatlerde yayınlanan sinema seanslarını da izleme fırsatı bulabilirsiniz.
 

  Konforlu bir Sinema Salonu

 
             Bir sinema salonunda aranılan özellikler yalnızca teknik sisteme ilişkin değildir. Sinema izleyicileri salonda her yönden rahat etmek isterler. Bu yönden de  Bakırköy Carousel​ sinema bileti edinmek, sizlere avantaj sağlamaktadır. Salonda izleyicilerin rahat etmesini sağlayacak şekilde tasarlanan deri koltuklar bulunmaktadır. Salon içerisinde bulunan havalandırma sisteminin yüksek kalitesi ile ferah bir ortamda film izlemek mümkündür. Tüm bu avantajlardan yararlanabilmek için Cinema Pink Bakırköy Carussel salonuna giderek, hafta içi ve hafta sonu dilediğiniz saatlerde en yeni filmleri izleyebilirsiniz.
 
Daha Fazla Göster