Antalya Shemall

Adres

Fener Mah. Tekelioğlu cad. No:3 Kat:2 No:74-80 Shemall Avm. Lara -ANTALYA 242 324 1485 - info@cinemapink.com

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Antalya Shemall Sinema Salonu

            Antalya'nın en ünlü plajlarından olan Lara kıyısında ve şehrin dört tarafına güzergahın olduğu yol üzerinde bulunan SheMall alışveriş merkezi, dopdolu içeriğiyle popüler alan olmaktadır. 4 kat olarak tasarlanmış olan AVM, toplam da 69 mağazayla müşterilerine hizmet vermektedir. Alışverişe dair her kategoride imaj ve prestiji yüksek markalara yer vermektedir. Bunun yanı sıra sosyal boş anlarını iyi değerlendirmek isteyenlere de fırsat sunmaktadır. Bunların en öncü olanı ise nezih ve elit bir salonda sineme seyretmektir.
 

 Modern ve Eğlenceli Yaşam Alanı; SheMall

 
            Sinema tutkunuzu hiç olmadığınız kadar gerçekçi yaşamak size bağlıdır. Çünkü kendinizi adeta başrol oyuncusu yerinde hissedeceğiniz teknoloji ile donatılmış salonlar bulunmaktadır. Yenilenen ve kelimelerle tarif edilmesi mümkün olmayan tasarıma kavuşan Antalya Shemall sinema merkeziyle muhteşem zamanları geride bırakabilirsiniz. Gişeyi alt üst eden ve milyonları peşinden sürükleyen en yeni filmleri burada bulmak mümkündür. Sabah 10'da açılan SheMall, gece saat 22.00'a kadar hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü uygun olduğunuz anda film seçebilme ve seyredebilme olasılığınız söz konusudur.
 

 Antalya Halkının Gözdesi SheMall

 
            Sadece yerli halkın en çok ziyaret ettiği yer olmaktan çıkan Shemall, özellikle yaz dönemlerinde sayısız yabancı turistin de ilgisini çekmektedir. Her zaman canlı, enerjik ve hareketli olan merkezde sinema izlemenin keyfi tarif edilememektedir. Antalya Shemall sinema salonu, tamamen müşterilerin beklentilerini giderecek yeniliklerle dizayn edilmiştir. Koltuklarının geniş ve rahat olması, bulunduğunuz süreç içinde sıkıntı yaşamanın önüne geçmektedir. Çift kişilik ve bireysel koltuk tercihi yapma şansı verilmektedir. Filme tam konsantre olacağınız ses, görüntü gibi teknolojiler yeni nesil niteliklere sahiptir.
 

 Her Zaman Hızlı Sinema Bileti Alabilirsiniz

 
            Bizzat alışveriş merkezinde bulunan salon gişelerinden bilet tedarikini yapabilirsiniz. Yoğun tempodan fırsat bulamıyorsanız, Antalya Shemall sinema bileti almanın diğer bir yöntemi de CinemaPink resmi sitesi ya da telefon numaralarını kullanarak satın alım işlemini yapmaktır. Adrenalin dolu, korku, komedi, dram, aşk, bilim kurgu, aksiyon, macera ve diğer tüm kategorilerde süper bir sinema seyretme sürecini hemen bu yaşam alanıyla taçlandırabilir, kendinizi mutlu kılmanın zor olmayacağını da görebilirsiniz.