Akmerkez MET Opera

Adres

Nispetiye Cad. Akmerkez Ticaret Merkezi E3 Blok Kat 1 Etiler - İSTANBUL 212 282 05 05 - [email protected]

Geçici olarak sinema bileti satışı yapılamamaktadır

Akmerkez Met Opera Sinema Salonu

            Sinema kültürünü en iyi şekilde yaşamak, seçkin filmleri konforlu bir teknik altyapı ile yaşamak istiyorsanız, akmerkez met opera sinema eşsiz bir olanak sunuyor. Yabancı ve Türk sinemasının seçkin filmlerinin her hafta yenilendiği bu sinema salonu, yüksek çözünürlükteki farklı görüntü sistemleri, özel surround ve 3 boyutlu ses sistemleri ile farklı bir sinema deneyimi yaşatmaktadır. Sinemanın büyüsünü sonuna kadar hissedebileceğiniz muhteşem bir yapı altında hazırlanmış salonlar, eğlenceli bir vakit geçirmenize fırsat sağlamaktadır. Özel tasarımı olan deri koltuklar, havalandırma sistemleri ve geniş bir açıdan tüm mekanı görebilme yapısı altındaki sinema salonları, kalitesi ile izleyicinin konforu düşünülerek tasarım haline getirilmiştir. Böylece kusursuz bir sinema deneyimi yaşayabilir, uzun bir süre beklediğinize değen filmleri en özel salonlarda izleyebilirsiniz.
 

 Zengin Olanaklarıyla Akmerkez Met Opera Sinema Salonları

 
            Tam donanımlı, konforlu ve eksiksiz sinema salonları ile üst düzey teknolojik yapı altında filmlerin keyfini akmerkez met opera sinema salonu ile çıkarabilirsiniz. Ayrıca günü daha eğlenceli bir hale getirmek için film öncesi ya da sonrası Akmerkez’de dolaşabilir, alışveriş merkezinin tüm olanaklarından yararlanabilirsiniz. İstanbul'un sosyal hayatına dinamizm katan Akmerkez bünyesinde, seçkin mağazalar; moda dünyası, farklı etkinlikler ve yemek imkanı sizleri bekliyor. Böylece hayatın getirdiği tüm stres ve yorgunluktan sıyrılarak, tamamen arınmış şekilde özel günlük bir tatil şansı yakalayabilirsiniz.
 

 Kusursuz Bir Sinema Deneyimi

 
            Özel ses sistemleri ve farklı görüntü seçenekleriyle sinema dünyasının en seçkin filmlerini izleme şansını bulabileceğiniz, akmerkez met opera sinema bileti için hemen yerinizi ayırtın. Hiç uğraşmadan kolayca elde edebileceğiniz biletler sayesinde, dilediğiniz koltuğa sahip olabilir ve biletler tükenmeden sinemadaki yerinizi alabilirsiniz. Ayrıca site üzerinden sinema salonunun adresini de detaylı olarak alabilir, filmi kaçırmadan zamanında ulaşma şansını elde edebilirsiniz. Muhteşem bir atmosfer içerisinde birbirinden farklı filmleri kusursuz salon içerisinde izleme şansını elde edebilir, Akmerkez alışveriş merkezini keşfederek günün daha eğlenceli bir hale gelmesine olanak verebilirsiniz. Beğendiğiniz filmler içerisinde yapacağınız tercih eşliğinde hemen biletinizi alma şansı bulunmaktadır. Böylece tek başınıza ya da aileniz ve dostlarınızla beraber sinema kültürünü sonuna kadar yaşayabilirsiniz.
 
Daha Fazla Göster