Yılmaz Turizm Online Otobüs Bileti

Yılmaz Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Yılmaz Turizm Hakkında

Yılmaz Turizm


Yılmaz Turizm; 2019 yılında kurulmuştur. Bölgesel arenada hizmet veren çok genç bir kuruluştur. Merkezi Çanakkale olan otobüs şirketinin bugün geldiğimiz noktada yirmi dört ayrı durağı bulunmaktadır. Misyon olarak, hızlı ve güvenli taşımacılığı, yerel alanda müşterileri ile sağlam bağlar kurmayı ve yolcularından pozitif geri dönüşleri amaç edinmiştir. Vizyonları ise, güvenli ve lüks hizmet deneyimini bütün yolculuk eden kişiler için unutulmaz kılarak akla ilk gelen ve tercih edilen firma olmaktır.


Seferleri

Yerel firma olmanın sağladığı avantajları kullanan firma yatırımlarını başarı yolunda hep bir üst basamağa çıkmak için kullanmakta ve sefer sayı ile kalitesini sürekli arttırmaktadır. Karayolu taşımacılığı yapan şirket Gelibolu ve İstanbul arasında seferler yapmaktadır. Bu hat boyunca sefer yapılan konumlar; Tekirdağ, Keşan, İstanbul, Gelibolu ve Çanakkale’dir.


Otobüs Filosu

Otobüs firması çok yeni ve genç bir filo kurmuştur. İki artı bir ve iki artı iki araç seçenekleri ile her opsiyonu müşterilere oluşturmuşlardır. Araçlarının markaları Travego ve Neoplan’dır. Araçlarının ortalama yaşları iki civarındadır.


İkram ve Hizmetler

Yılmaz Turizm; kaliteli ve alanında uzmanlaşmış ekibi ile güler yüzlü hizmet vermeyi prensip haline getirmiştir. Filodaki bütün vasıtalarda müşterilerin sağlığı düşünülerek yapılmış ve yerleştirilmiş özel ve konforlu koltuklar yer almaktadır. Firmaya ait otobüs bileti satın alırken talebinize bağlı olarak tekli ya da ikili koltuklardan tercih yapma şansınız vardır. Yolculuk süresince genel tv ve müzik yayını verilmektedir. Yolculuk esnasında ücretsiz olarak yararlanabileceğiz soğuk ve sıcak su, çay, kahve, kola, kek ve bisküvi gibi ikramlıklar düşünülmüştür. Kitap ya da dergi okumak isteyen yolcular için her bir koltukta okuma lambası bulunmaktadır. Her oturma alanında var olan usb girişleri ile kişisel işlerinizi devam ettirebilirsiniz. Bütün otobüslerde var olan prizler ile telefon, tablet ve laptop gibi elektronik cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Otobüste kendi bölgenizdeki fanlar ile mevsimsel olarak sıcak ve soğuk iklimlendirme sağlayabilirsiniz.

Yılmaz Turizm biletlerini incelemek adına bilet.com’a girebilir ve bilet satın alabilirsiniz.

Yılmaz Turizm İletişim

Telefon: 902865661031
E-Posta: info@yilmaztur.com
Website:

Adres:
Kore Kahramanlar cad. no 3 Gelibolu

Yılmaz Turizm Seferleri

Yılmaz Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yılmaz Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok