Yılmaz Tuncelililer Online Otobüs Bileti

Yılmaz Tuncelililer Hakkında

Kurulduğu günden bu yana şehirlerarası otobüs seferi yapan Yılmaz Tuncelileri farklı lokasyonlarda da hizmet veriyor. Güvenli bir şekilde hizmet verilmesini amaçlayan firmanın genel merkezi Tuncelidir.

Hizmet ve Programları

Otobüs yolculuğunda aradığınız konfor ve güvenlik sizinle. Yılmaz Tunceliler farklı şehirlerarasında en iyi şekilde hizmet vermek adına gerek yolculuk sırasında gerekse sonrasında en iyi şekilde hizmet sunuyor.

 • Yolculuk Öncesi Hizmet: Bilet almanız, aldığınız biletin iptali – değişimi gibi süreçlerin tamamlanması sağlanıyor. Bunun dışında bilgi almak istemeniz halinde veriliyor. Biletler hakkında sorularınızı sorabilir, dilediğiniz şekilde yolculuk öncesinde hizmetten faydalanabilirsiniz.

 • Yolculuk Sırasında Hizmet: Otobüsün tüm özelliklerini yolculuk sırasında kullanabilirsiniz. Sizin için sunulan hizmetin detayları, otobüs özelliklerinden anlaşılacak. Otobüste USB, TV gibi özellikler olacak. Bunları değerlendirmeniz halinde keyifli yolculuk yapacaksınız. Bunun dışında dilerseniz müzik dinlemek, telefonu şarj etmek gibi USB üzerinden işlem yapabilirsiniz. Kulaklık alabilir, size özel olan ekrandan dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Ayrıca ikramlar da otobüs yolculuğunuz sırasında muavin tarafından size dağıtılır. Muavinin sunmuş olduğu tatlı – tuzlu yiyecekler olacak. Bunları değerlendirerek direkt olarak servisten faydalanın. Sıcak ve soğuk içecek ikramının yapılacak olduğunu da bilmelisiniz.

 • Yolculuk Sonrası hizmet: Yolculuğunuz tamamlandıktan sonra sorunsuz şekilde bagajınızı teslim alacaksınız. Bagaj tesliminin ardından varsa dilek ya da şikayetleriniz bildirebilirsiniz. Dikkate alınacaktır ve en iyi şekilde hizmet verilecektir.


Seferleri

Kalkış noktaları ve varış noktaları verilmiştir. Bu lokasyonlar üzerinden en konforlu şekilde hizmetin sunulması sağlanır. Seferler şehirlerarası olarak belirlenir. Dikkate alarak belirlemiş olduğunuz biletler için sefer takibini yapabilirsiniz.

 • Tunceli

 • Elazığ

 • Diyarbakır

Gibi iller, hem kalkış noktası hem de varış noktası olarak seferleri düzenlenen iller arasında. Şehirlerarası yolculuğu yakın olan iller arasında yapan firma, müşterilerin memnun şekilde yolculuğu tamamlamasını sağlıyor.

Servis;

Aynı zamanda sunulan servis hizmeti de mevcut. Servise binen kişiler otogara ya da direkt olarak otogardan merkeze hizmet veriyor. Servisleri kontrol ederek, güzergah bilgisi alarak, direkt olarak servis ile bir yerden bir yere ulaşımın kolay şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesislerinin Yılmaz Tunceliler şehirlerarası konaklama tesisleri şeklinde hizmet vermesi söz konusu değil. Ancak durulan tesisler hakkında bilgi veriliyor. Tesislerin temiz olması ve her ihtiyaca uygun şekilde oluşturulmuş olması dikkat edilenler arasında. Direkt olarak bu tesislerde mola verilecek olması müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından da önemli.

 • Tuvalet

 • Lavabo

 • Mescit

 • Restoran

 • Market

Gibi hizmetlerin olmasına dikkat edilerek, otuz dakika – yirmi dakika gibi molaların verilmesi sağlanıyor.


Otobüs Filosu

Otobüs filosunun 6 otobüsten oluştuğu bildirilmiştir. Otobüs filosunda yer alan araçların teknolojik anlamda tam anlamıyla yeterli olmasına özen gösterilir. Bunun en önemli sebebi yolcuların yolculuk sırasında memnun kalacağı bir hizmet almasıdır. Bunun dışında otobüs filosunda güvenliğin sağlanması açısından araçların tam temkinli şekilde yola çıkmasına özen gösteriliyor. Filoda yer alacak araçlarda sorun yaşanmayacak olduğunu bilerek, direkt olarak otobüs filosunun özenli bir şekilde oluşturulmuş olduğunu bilmelisiniz. Yılmaz Tunceliler otobüs filosu için sorunsuz şekilde hizmet alınacak bir filo olduğunu bilerek, gönül rahatlığı ile otobüs bileti alabilirsiniz.

Yılmaz Tuncelililer İletişim

Telefon: (0428)-212-23-62
E-Posta: info@yilmaztuncelililer.com

Adres:
Moğultay Mahallesi /TUNCELİ

Yılmaz Tuncelililer Seferleri

Yılmaz Tuncelililer En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yılmaz Tuncelililer Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

***

B****

02-07-2022

Araba arıza yaptı diye aranıp farklı bir gara gitmem istendi. Tunceli'ye kadar minibüsle gittim. Orada 1 saat bekletildim. Kesinlikle kimseye önermiyorum.