Yıldız Varan Turizm Online Otobüs Bileti

Yıldız Varan Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Yıldız Varan Turizm Hakkında

Yıldız Varan Turizm; 1985 yılında oluşturulmuş ve ulaşım sektörüne hizmet vermeye başlamıştır. Uluslararası standartlarda müşteri seyahati düzenlemeyi ve müşteri memnuniyetini olabilecek en üst noktaya çıkarmayı hedeflemektedir. Misyonu, güveni ve kaliteyi vazgeçilmez bir ilke kabul ederek insanlığa, çevreye, evrensel değerlere olan sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmektir. Taşımacılık firmasının vizyonu ise, devam ettirilebilir güncel bir yaklaşım ile müşterin beklentilerini karşılamak ve dünya standartlarında hizmet vermektir.


Seferleri

Günler geçtikçe yerinde saymayan ve yatırımlarını kalite standartlarını arttırmak için değerlendiren firma güzide ülkemizin farklı konumlarına seyahatler planlamaktadır. Günden güne artan sefer sayısı ile fark yaratan şirket Türkiye’nin her bir noktasının güzelliğini müşterilerine göstermek için alanını genişletmektedir. Firmanı sefer düzenlediği konumlar şöyledir; Anamur, Alanya, Antalya, Ankara, İstanbul, Bursa, Denizli, Aydın, İzmir, Samsun, Trabzon, Muğla, Marmaris, Bodrum ve Fethiye.


Otobüs Filosu

Firma otobüslerinin çağdaş koşullara sahip olabilmesi için sürekli olarak yenilikleri takip etmektedir. Çeşitli araç tiplerine sahip olan otobüs işletmesi temiz ve bakımlı araçlarını sürekli güncellemektedir.


İkram ve Hizmetler

Yıldız Varan Turizm yolcuların konforu ve rahatı için tüm araçlarında ergonomik koltuklar bulundurmaktadır. Tercihe göre tekli ya da ikili koltuklardan bilet satın alırken seçim yapabilirsiniz. Yolculuk esnasında ücretsiz olarak wifi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Güler yüzlü ve nitelikli personel tarafında seyahatiniz boyunca yiyecek ve içecek ikramlarından yararlanabilirsiniz. Araç filosunda bulunan tüm otobüslerdeki havalandırma sistemi ile sağlınız için sürekli temiz hava döngüsü oluşturulmaktadır. Koltuk arkalarında bulunan ekranları kullanabilir, film ve tv izleyebilirsiniz. Her bir koltukta bulunan prizler ile elektronik aletlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Seyahatiniz boyunca sağlanan usb girişleri ile kendi verilerinize ulaşabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldız Varan Turizm ile kaliteli bir yolculuk için bilet.com ile biletlerini kontrol edebilir ve içlerinde en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Yıldız Varan Turizm İletişim

Telefon: (0242) 331 10 48
E-Posta: info@yildizvaran.com.tr
Website:

Adres:
Erenköy Mahallesi, Şehit Üsteğmen Gökhan Korkut Cad. No: 4 C Kepez/Antalya/TÜRKİYE

Yıldız Varan Turizm Seferleri

Yıldız Varan Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yıldız Varan Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok