Barış Turizm Online Otobüs Bileti

Barış Turizm Hakkında

Barış Turizm

Barış yolunda en iyi hizmeti veren ve bölgesinde güvenilir firma olan Yeni Barış Turizm çalışmalarını yenilenen bünyesi ile devam ettirmektedir. Yolcu taşıma sektöründe kendisini sürekli yenileyen ve şubelerini arttıran firma yolcuların rahat ve huzurlu bir yolculuk yapması yönünde çalışmalarını sürdürmektedir. Geniş ve güveniliri markalara ait filosu ile güvenli, hızlı ve sağlık bir varışı size garanti etmektedir.

Sürekli olarak değişen müşteri beklentilerine zamanında ve en uygun şeklide çözümler üreten, kaliteli ve güvenli hizmeti görev edinmiş olan Yeni Barış Turizm yolcu taşıma şirketi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Bölgede yükselişte olan ve sürekli müşteri sayısını arttıran firma sektörün belirleyici ve referans markası olmuş durumdadır. Müşterilerinin memnuniyeti, güvenliği ve zamanın da ulaşımını sağlamayı kendine geniş görüşlülük edinmiş olan firma bölgede başarısını arttırmaktadır. Yolcuların rahat ve huzurlu bir seyahat etmeleri için otobüs içerisinde koltuk arkası TV kullanımı ve internet seçenekleri ile hizmet vermekte çeşitli ikramlar sunmaktadır.

Bilgili, deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile hizmet veren Yeni Barış Turizm şirketinin internet üzerinden birçok online hizmeti vermekte ve güncel olarak sosyal ağları takip etmekte ve paylaşımlarını yapmaktadır. Mevcut olan şubeleri; Balıkesir, Bodrum, Bursa, Erzincan, İstanbul, İzmir, İzmit ve Erzincan gibi pek çok ilde bulunmaktadır. Ayrıca bu illere bağlı ilçelerde de şubelerini arttırarak hizmet kapasitesini genişletmektedir.

Barış Turizm İletişim

Telefon: (0850)-840-00-34
Telefon: 0212 658 04 24
Telefon: 0446 214 24 00
E-Posta: bilgi@baristurizm.com
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı, No: 123, Bayrampaşa, İstanbul

Barış Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Barış Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (6)
Ortalama Puan

1.88

8 Değerlendirme

R****

****

15-12-2021

خوب


H****

****

29-11-2021

Tam bir rezalet asık suratlı agrasif personeller ineceğim yeri yanlış yazmışlar Birde üste çıkmaya çalışıyorlar inerken bir ton sıkıntı yaşadık barış turizm tam bir rezillikmiş


D****

***

20-08-2021

Kapanması gerekiyor. Böylesi rezil, yalancı, dolandırıcı bir firma acilen kapatılması gerekiyor. Tam bir ay önce aldığım ve bebeğimle yolculuk yapacağım için ne olur ne olmaz diye son bir hafta hem Erzincan merkezi hem de Ankara şubesini her gün arayıp bileti teyit ettirmeme rağmen problem üstüne problemle karşılaştım. Birinci problem otobüs 1 saat geç geldi. İkinci problem bana sorulmadan firma tarafından koltuk numaram değiştirildi ki bebeğim sorun yaşamasın diye özellikle aldığım numaraydı. Üçüncü problem otobüse bindiğimde sistemde görünmediğim söylenerek biletiniz internette aldığınız site iptal etmiş diyerek tekrar yalan söyleyerek kendilerini bu işin içinden sıyırmaya çalıştılar. Dördüncü problem otobüse aldılar İzmir’e kadar bebeğim benim kucağımda ayakta uykusuz bir şekilde 8 saat rezalet bir yolculuk geçirdim. Bir anne ve henüz 22 aylık bir bebeğimin hakkını bu şekilde yediler.Utanmazlar aynı bileti iki kişiye satmışlar. Barış turizm firmasının acilen kapatılmasını istiyorum


N****

A****

17-08-2021

FSM00HB pnr kodu ile Barış Turizm den 16/08/2021 13:30 da bilet aldım. Lakin saat 13:00 civarlarında 535 782 52 99 telefon ile beni arayarak " seferin iptal olduğunu, yine bizim firmalarımızdan başak turizm ile saat 14:00 da 5 ve 6 nolu koltuklar ile Ankara gideceğimizi ve otobüs terminalin içerisine gelmemizi söylediler " söylediler. Terminal de ise " seferin iptal olduğunu, herhangi değişiklik yapamayacaklarını, zaten o da bizim firma olduğunu söyledi.


p****

e****

16-08-2021

varmam gereken satten 2 saat sonra İzmir de oldum, otobüs hemen hemen her yerde durup yolcu kapma derdindeydi, Ankara da satın almış olduğum koltuğu başka yolcuya da satmış olduklarını öğrendim benim koltuğuma oturmak istedi , pandemi kurallarına uyulmadı. Bir daha asla tercih etmem bu firmayı.


D****

***

26-05-2021

Tek kelime ile rezaletti araç yola çıkmadan bakımları yapılmamış donduk resmen çözüm üretmeleri 4 saat sürdü zaten yolculuğun bitmesine 2 saat kalmıştı.Yapacakları da söyledikleri kadarıyla araca sıcak hava verilebilmesi için su konulması imiş.


E****

****

14-08-2020

Sistemden bi hata olmustu babamla yerlerimiz ayri olmustu ama yardimci arkadasa bildirdigimde hemen cozdu sorunu cok tesekkur ederiz ona 13.08 22.15 seferinde tesekkur ediyoruz


Z****

S****

11-06-2020

Hiç memnun kalmadım 1 saat önce durağında otobüs bekledim durağıma otobüs gelmedi başka araç ile bir sonraki istanbul çıkışı durmakta aktarma yaptılar pandemi dolayısı ile sosyal mesafe ve boş koltuk muhabbeti havanda kalmıştır için içe aktarma yap yolcu her halükarda madur muhatap yok keyfi uygulama tavsiye etmiyorum saygısı ınsanlar