Yeni Barış Turizm Online Otobüs Bileti

Yeni Barış Turizm Hakkında

Yeni Barış Turizm

Barış yolunda en iyi hizmeti veren ve bölgesinde güvenilir firma olan Yeni Barış Turizm çalışmalarını yenilenen bünyesi ile devam ettirmektedir. Yolcu taşıma sektöründe kendisini sürekli yenileyen ve şubelerini arttıran firma yolcuların rahat ve huzurlu bir yolculuk yapması yönünde çalışmalarını sürdürmektedir. Geniş ve güveniliri markalara ait filosu ile güvenli, hızlı ve sağlık bir varışı size garanti etmektedir.

Sürekli olarak değişen müşteri beklentilerine zamanında ve en uygun şeklide çözümler üreten, kaliteli ve güvenli hizmeti görev edinmiş olan Yeni Barış Turizm yolcu taşıma şirketi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Bölgede yükselişte olan ve sürekli müşteri sayısını arttıran firma sektörün belirleyici ve referans markası olmuş durumdadır. Müşterilerinin memnuniyeti, güvenliği ve zamanın da ulaşımını sağlamayı kendine geniş görüşlülük edinmiş olan firma bölgede başarısını arttırmaktadır. Yolcuların rahat ve huzurlu bir seyahat etmeleri için otobüs içerisinde koltuk arkası TV kullanımı ve internet seçenekleri ile hizmet vermekte çeşitli ikramlar sunmaktadır.

Bilgili, deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile hizmet veren Yeni Barış Turizm şirketinin internet üzerinden birçok online hizmeti vermekte ve güncel olarak sosyal ağları takip etmekte ve paylaşımlarını yapmaktadır. Mevcut olan şubeleri; Balıkesir, Bodrum, Bursa, Erzincan, İstanbul, İzmir, İzmit ve Erzincan gibi pek çok ilde bulunmaktadır. Ayrıca bu illere bağlı ilçelerde de şubelerini arttırarak hizmet kapasitesini genişletmektedir.

Yeni Barış Turizm İletişim

Telefon: (0850)-840-00-34
Telefon: 02126580424
E-Posta: bilgi@yenibaristurizm.com.tr
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı, No: 123, Bayrampaşa, İstanbul

Yeni Barış Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yeni Barış Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok