29 Nisan saat 19:00 itibari ile şehirler arası seyahatler izne tabi olacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Barış Turizm Online Otobüs Bileti

Barış Turizm Hakkında

Barış Turizm

Barış yolunda en iyi hizmeti veren ve bölgesinde güvenilir firma olan Yeni Barış Turizm çalışmalarını yenilenen bünyesi ile devam ettirmektedir. Yolcu taşıma sektöründe kendisini sürekli yenileyen ve şubelerini arttıran firma yolcuların rahat ve huzurlu bir yolculuk yapması yönünde çalışmalarını sürdürmektedir. Geniş ve güveniliri markalara ait filosu ile güvenli, hızlı ve sağlık bir varışı size garanti etmektedir.

Sürekli olarak değişen müşteri beklentilerine zamanında ve en uygun şeklide çözümler üreten, kaliteli ve güvenli hizmeti görev edinmiş olan Yeni Barış Turizm yolcu taşıma şirketi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Bölgede yükselişte olan ve sürekli müşteri sayısını arttıran firma sektörün belirleyici ve referans markası olmuş durumdadır. Müşterilerinin memnuniyeti, güvenliği ve zamanın da ulaşımını sağlamayı kendine geniş görüşlülük edinmiş olan firma bölgede başarısını arttırmaktadır. Yolcuların rahat ve huzurlu bir seyahat etmeleri için otobüs içerisinde koltuk arkası TV kullanımı ve internet seçenekleri ile hizmet vermekte çeşitli ikramlar sunmaktadır.

Bilgili, deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile hizmet veren Yeni Barış Turizm şirketinin internet üzerinden birçok online hizmeti vermekte ve güncel olarak sosyal ağları takip etmekte ve paylaşımlarını yapmaktadır. Mevcut olan şubeleri; Balıkesir, Bodrum, Bursa, Erzincan, İstanbul, İzmir, İzmit ve Erzincan gibi pek çok ilde bulunmaktadır. Ayrıca bu illere bağlı ilçelerde de şubelerini arttırarak hizmet kapasitesini genişletmektedir.

Barış Turizm İletişim

Telefon: (0850)-840-00-34
Telefon: 0212 658 04 24
Telefon: 0446 214 24 00
E-Posta: bilgi@baristurizm.com
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı, No: 123, Bayrampaşa, İstanbul

Barış Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Barış Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

3

2 Değerlendirme

Z****

S****

11-06-2020

Hiç memnun kalmadım 1 saat önce durağında otobüs bekledim durağıma otobüs gelmedi başka araç ile bir sonraki istanbul çıkışı durmakta aktarma yaptılar pandemi dolayısı ile sosyal mesafe ve boş koltuk muhabbeti havanda kalmıştır için içe aktarma yap yolcu her halükarda madur muhatap yok keyfi uygulama tavsiye etmiyorum saygısı ınsanlar


E****

****

14-08-2020

Sistemden bi hata olmustu babamla yerlerimiz ayri olmustu ama yardimci arkadasa bildirdigimde hemen cozdu sorunu cok tesekkur ederiz ona 13.08 22.15 seferinde tesekkur ediyoruz